Про університет / Новини університету / ЧайКофський семінар |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/chajkofs-kij-seminar/369260-1-ukr-UA/CHajKofs-kij-seminar_medium.jpg)
ЧайКофський семінар
Дата 03.10.2019 21:20
1 жовтня 2019 року бібліотека і музей історії ХНТУ спільно з кафедрою програмних засобів і технологій провели «ЧайКофський семінар»: «Час згадати нашу славу» (до Дня українського козацтва, Покрови Божої матері та Дня захисника України).
Директор бібліотеки Іванова С.В. розповіла про історію свята Покрови Божої матері; про традиції, побут, вбрання, зброю козаків та про їх поселення. Розповідь супроводжувалась показом слайдів і відео.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-f2947c428b5680f6068cd3295575d45f-v/369271-1-ukr-UA/IMG-f2947c428b5680f6068cd3295575d45f-V_ultralarge.jpg)
Також Світлана Валентинівна представила книги з даної теми, що знаходяться в бібліотеці ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-678dacb66ed7172d7287102f29b870b1-v/369275-1-ukr-UA/IMG-678dacb66ed7172d7287102f29b870b1-V_ultralarge.jpg)
Директор музею Бєляєва В.В. читала вірші про козацтво та Україну. А також провела вікторину з історії козацтва зі студентами груп 1ПР2 , 3ПР1 , 3ПР2 ,5ПРм.
За кожну правильну відповідь студенти отримували призи.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-74ce22f67505cd69f94a9889dc26645d-v/369279-1-ukr-UA/IMG-74ce22f67505cd69f94a9889dc26645d-V_ultralarge.jpg)
Завершився семінар розіграшем лотереї, яку провела його незмінна ведуча, к.т.н., доцент кафедри програмних засобів і технологій Т.Г.Кірюшатова. Студенти також отримали цінні подарунки.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-1fc2843cbafc4709c4771a0531b86488-v2/369287-1-ukr-UA/IMG-1fc2843cbafc4709c4771a0531b86488-V_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-049b46b6ee5c32a55e9c92540706cf9d-v/369291-1-ukr-UA/IMG-049b46b6ee5c32a55e9c92540706cf9d-V_ultralarge.jpg)