Про університет / Новини університету / Cвятковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/cvyatkovij-koncert-prisvyachenij-mizhnarodnomu-zhinochomu-dnyu/352448-1-ukr-UA/Cvyatkovij-koncert-prisvyachenij-Mizhnarodnomu-zhinochomu-dnyu_medium.jpg)
Cвятковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню
Дата 07.03.2019 11:20
Міжнародний жіночий день – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок та дівчат Херсонського національного технічного університету.
Так, 6 березня для прекрасної половини нашого університету був проведений святковий концерт, у якому взяли участь таланти художньої самодіяльності університету, а також народна артистка України – Наталія Лелеко.
Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків університету.
Розпочав святкову програму соліст-інструменталіст-скрипач Херсонської обласної філармонії Олександр Коротецький.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/skripach/352455-1-ukr-UA/skripach_ultralarge.jpg)
З вітальним словом до жінок університету звернувся ректор ХНТУ Бардачов Ю.М., який закликав чоловіків радувати кращу половину не тільки у святковий день, але й завжди. «Ми в неоплатному боргу перед вами – від першого до останнього подиху», - зазначив Юрій Миколайович.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/rektor5/352459-1-ukr-UA/Rektor_ultralarge.jpg)
Далі лунали привітання від студентів університету у вигляді ліричних віршів, пісенних композицій, танців, які сприймалися залом «на ура». Свої номери дарували: кандидат технічних наук, провідний інженер старший викладач кафедри програмних засобів і технологій Кибалко І.І.; вокально-інструментальний ансамбль «Гітара по колу»; вокальний ансамбль університету «Весняночка»; хореографічний ансамбль «Smile», Бєляєва В.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kibalko/352463-1-ukr-UA/kibalko_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/choloviki/352467-1-ukr-UA/choloviki_ultralarge.jpg)
На сцені виконуює пісню «Восьме березня» вокальний ансамбль ХНТУ "Веснянка" у складі (зліва направо): провідного інженера, старшого викладача кафедри програмних засобів і технологій Кибалка І.І.; Кобзаря Дениса (2ПР2), Корнійчука Віталія (2КН), Почерніна Вадима (1ЕЛ), Пижова Антона (1ПР2).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/gitara/352471-1-ukr-UA/gitara_ultralarge.jpg)
Пісню Кузьми Скрябіна «Мам» виконує вокально-інструментальний ансамбль «Гітара по колу» у складі: Корнійчука Віталія (2КН), Почерніна Вадима (1ЕЛ), Мазуркевича Владислава (2ПР1).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/ans-vok/352475-1-ukr-UA/ans-vok_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/tango2/352479-1-ukr-UA/tango_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/tanec/352483-1-ukr-UA/tanec_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/ya1/352487-1-ukr-UA/ya1_ultralarge.jpg)
І, звичайно ж, чудовий спів нашої гості – народної артистки України Наталії Лелеко теж викликав море позитивних емоцій.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/leleko/352491-1-ukr-UA/leleko_ultralarge.jpg)
Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.
Своїми чудовими виступами, своєю майстерністю й емоційністю виконання, студентам ХНТУ вдалося зачарувати усіх, тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.
Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчих колективів ХНТУ та окремим виконавцям за чудовий концерт.
Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Любі наші жінки, бажаємо Вам весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів, квітучої краси, душевної гармонії та ще багато-багато ранніх, теплих і щасливих весен на многії літа!