Про університет / Новини університету / ДМИТРО ПЛОХОТНЮК МЕНЕДЖЕР ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ФІДЕКС» ПОІДЛИВСЯ СВОЇМ ДОСВІДОМ ЗІ СТУДЕНТАМИ-МІЖНАРОДНИКАМИ ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/dmitro-plohotnyuk-menedzher-zovniishn-oekonomiichnoyi-diiyal-nostii-tov-fiideks-poiidlivsya-svoyim-dosviidom-zii-studentami-miizhnarodnikami-hntu/633487-2-ukr-UA/DMITRO-PLOHOTNYUK-MENEDZHER-ZOVNIISHN-OEKONOMIICHNOYI-DIIYAL-NOSTII-TOV-FIIDEKS-POIIDLIVSYA-SVOYIM-DOSVIIDOM-ZII-STUDENTAMI-MIIZHNARODNIKAMI-HNTU_medium.png)
ДМИТРО ПЛОХОТНЮК МЕНЕДЖЕР ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ФІДЕКС» ПОІДЛИВСЯ СВОЇМ ДОСВІДОМ ЗІ СТУДЕНТАМИ-МІЖНАРОДНИКАМИ ХНТУ
Дата 27.02.2024 10:34
14-16 лютого 2024 р. в рамках серії онлайн-зустрічей студентів-міжнародників Херсонського національного технічного університету і Хмельницького національного університету із стейкхолдерами-роботодавцями працював випускник кафедри ЗЕД ХНТУ, менеджер зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Фідекс» Дмитро Плохотнюк. Дмитро Павлович розповів про професію фахівця-міжнародника, її зміст і характер, переваги та особливості майбутньої професійної діяльності.
Здобувачам було цікаво дізнатися про перелік професійних робіт, які здатні виконувати фахівці-міжнародники та фахівці з зовнішньоекономічної діяльності, а також про вимоги ринку праці і наймачів до фахівців-міжнародників. Під час зустрічей Дмитро Плохотнюк багато уваги приділив передачі власного досвіду роботи з міжнародними контрактами і способів уникнення ризиків, які виникають під час їх реалізації.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/slide-16_9-26-7/633493-1-ukr-UA/Slide-16_9-26-7.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2024-02-27_10-34-09/633497-1-ukr-UA/image_2024-02-27_10-34-09.png)