Про університет / Новини університету / «День відкритих дверей» для Херсонського обласного ліцею |
«День відкритих дверей» для Херсонського обласного ліцею
Дата 08.06.2016 09:06
30.05.16 та 02.06.16 на факультеті міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу відбувся «день відкритих дверей». До нас завітали учні 8-их та 10-их класів Херсонського обласного ліцею. Ліцеїсти відвідали музей ХНТУ і були враженні досягненнями наших викладачів та студентів.
Після цього учнів ознайомили з навчальними та мультимедійними аудиторіям кафедри теорії та практики галузевого перекладу. Також гостям продемонстрували як проходять заняття на нашому факультеті. Ліцеїстам дуже сподобалась екскурсія; багато з них висловили побажання навчатися на факультеті міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00296/266096-1-ukr-UA/image002_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image004128/266100-1-ukr-UA/image004_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image006108/266104-1-ukr-UA/image006_ultralarge.jpg)