Про університет / Новини університету / Доведемо, що читати книги – це престижно! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/dovedemo-scho-chitati-knigi-ce-prestizhno!/191734-1-ukr-UA/Dovedemo-scho-chitati-knigi-ce-prestizhno!_medium.jpg)
Доведемо, що читати книги – це престижно!
Дата 15.10.2013 09:20
Шановні студенти ХНТУ! Запрошуємо вас взяти участь у фестивалі-конкурсі «Книгопроектор», організатором якого є Інститут громадського лідерства.
У Львові триває проект, мета якого – ефективна та креативна популяризація читання книжок серед молоді. «Книгопроектор» – захід для тих, хто любить читати та прагне поділитись цим задоволенням з іншими.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1hops2-jm-u-1/191741-1-ukr-UA/1HOPS2-jM-U-1_large.jpg)
У рамках фестивалю його організатори запропонували учасникам зняти відеоролик, який б на їхню думку найкраще та найпереконливіше пояснив сучасній молоді, що читати – це круто. На переможця чекає солідна винагорода – 3 тисячі гривень та унікальна можливість стажуватися у кіностудії We cinema studio.
Два шляхи голосування: компетентне журі та відкрите голосування в соціальних мережах допоможуть визначити переможця.
Конкурс триватиме з 10 вересня по 21 листопада 2013 року і взяти в ньому участь зможуть всі бажаючі, для цього лише потрібно зняти свій ролик, тривалістю до 10 хвилин та надіслати його за адресою http://goo.gl/YIWzuU або http://knygoproektor.pp.ua/. Аби полегшити учасникам завдання – до їхніх послуг завжди буде готовий Теодор Нещадим, професійний оператор, який відповість на всі питання та допоможе у втіленні найсміливіших задумів. Його можна знайти за адресою teo@we-cinema.com. Якщо ж у вас виникли питання з приводу організації – звертайтеся до Студентського клубу ХНТУ.