Про університет / Новини університету / Екскурсія першокурсників до музею історії ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/ekskursiya-pershokursnikiv-do-muzeyu-istoriyi-hntu/520506-1-ukr-UA/Ekskursiya-pershokursnikiv-do-muzeyu-istoriyi-HNTU_medium.jpg)
Екскурсія першокурсників до музею історії ХНТУ
Дата 10.09.2021 10:31
Традиційним для нашого університету є знайомство першокурсників з історією ХНТУ.
09.09.2021 року відбулася екскурсія для студентів груп 1ІМ та 1М .
Директором музею Павловською В.В. було ознайомлено першокурсників з основними віхами історії становлення навчального закладу, представлено трофеї, нагороди, історичні здобутки університету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11069/520512-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2838/520516-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3678/520520-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
На завершення екскурсії першокурсники разом з викладачем к.т.н., доцентом кафедри автоматизації, робототехніки і мехатроніки Бергером Є.Е. залишили відгук у книзі відвідувачів і зробили фото на пам'ять.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6348/520532-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7301/520536-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5421/520528-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4552/520524-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8227/520540-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)