Про університет / Новини університету / Екскурсія студентів та викладачів кафедри менеджменту, маркетингу і туризму на Херсонське представництво Групи компаній «ЮГСВЕТ» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/ekskursiya-studentiv-ta-vikladachiv-kafedri-menedzhmentu-marketingu-i-turizmu-na-hersons-ke-predstavnictvo-grupi-kompanij-yugsvet/542467-1-ukr-UA/Ekskursiya-studentiv-ta-vikladachiv-kafedri-menedzhmentu-marketingu-i-turizmu-na-Hersons-ke-predstavnictvo-Grupi-kompanij-YUGSVET_medium.jpg)
Екскурсія студентів та викладачів кафедри менеджменту, маркетингу і туризму на Херсонське представництво Групи компаній «ЮГСВЕТ»
Дата 29.12.2021 14:49
15 грудня 2021 року з метою підвищення практичного рівня професійних знань та подальшого працевлаштування здобувачі вищої освіти ХНТУ спеціальності 075 «Маркетинг» та 073 «Менеджмент» разом із в.о. завідувача кафедри менеджменту, маркетингу і туризму Русланом Набокою, доцентом Вікторією Шукліною, старшим викладачем Оксаною Чепуровою в рамках запланованих кафедральних заходів відвідали з екскурсією Херсонське представництво Групи компаній «ЮГСВЕТ».
Студентів та викладачів ХНТУ гостинно зустріла HR-менеджер Херсонського представництва Групи компаній «ЮГСВЕТ» Олена Павлик, яка розповіла про історію створення та розвитку підприємства.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8813/542473-1-ukr-UA/88_ultralarge.jpg)
Група компаній «ЮГСВЕТ» – експерт із гуртових продажів світлотехнічної, кабельно-провідникової, електротехнічної продукції та автоматики, а також із комплексного обслуговування проєктів, що успішно працює на ринку України з 2002 року. Підприємство має великий досвід – понад 60 виконаних проєктів «під ключ»; розгалужену мережу представництв по Україні; високий технічний рівень забезпечення співробітників; злагоджену команду фахівців; індивідуальний підхід у вирішенні нестандартних ситуацій; максимальне задоволення потреб клієнта; найбільш вигідні ціни та гнучку систему знижок.Своєю міciєю компанія визначила об’єднання виробників електротехнічної продукції та кінцевого споживача з метою налагодження тісних взаємовигідних відносин і формування єдиного професійного простору фахівців галузі під гаслом: «Робота з нами – це економія Вашого часу та коштів! Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!».Екскурсія підприємством розпочалася з відвідування адміністративного офісу. Менеджери з постачання, логісти та працівники комерційного відділу розповіли про особливості праці на своїх посадах, звернули увагу студентів на важливість вищої освіти як базового старту для професійної діяльності.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7714/542477-1-ukr-UA/77_ultralarge.jpg)
Пані Олена розповіла про структуру організації маркетингової діяльності, напрями її реалізації в межах представництва. Студенти були приємно вражені, що на підприємстві з успіхом працюють випускники кафедри менеджменту, маркетингу і туризму ХНТУ: Марія Резнік, Дар’я Дарбінян та Андрій Ісаєнко.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2923/542481-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
У своєму зверненні до студентів Марія Резник порадила їм постійно оволодівати новими знаннями, брати участь у наукових гуртках кафедри та різних проектах для підвищення рівня професійної компетентності.Надалі екскурсія проходила на виробничих ланках підприємства. Перед їх відвідуванням інженером з охорони праці Іриною Полуніною був проведений інструктаж з техніки безпеки та правил поводження на виробничому підприємстві.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11296/542493-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
З роботою цеху "Тесла-Монтаж" учасників екскурсії ознайомив начальник дільниці проєктування, виробництва та випробування електрощитового обладнання Олексій Сімейко. Він розповів про комплексні послуги з проєктування, пусконалагодження і електромонтажу та успішну реалізацію електротехнічних проєктів "під ключ" для промислових і приватних об'єктів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/44100/542497-1-ukr-UA/44_ultralarge.jpg)
З особливостями постачання електротехнічної, кабельно-провідникової, світлотехнічної продукції та процесами власного виробництва «розумного освітлення» і металоконструкцій розповіли начальник СМД цеху Борис Кедровський та інженер Дмитро Кулаков.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3756/542501-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5518/542485-1-ukr-UA/55_ultralarge.jpg)
Здобувачі вищої освіти ознайомились з основним обладнанням виробничих цехів та особливостями логістичних процесів щодо забезпечення необхідними матеріалами і комплектуючими. Студентів і викладачів зацікавили умови використання роботів на окремих ланках виробництва, перспективи розширення сфер їх застосування.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6616/542489-1-ukr-UA/66_ultralarge.jpg)
На завершення екскурсії, в теплій атмосфері відкритого спілкування студенти мали змогу отримати відповіді на питання щодо технології продажів світлотехнічної продукції підприємства за кордон, наявності у підприємства транспортних партнерів, вартості власних проектних робіт підприємства, обсягів компенсації персоналу за роботу в особливих умовах. Також представники підприємства розповіли про цікаві корпоративні заходи для навчання та розвитку персоналу. Кафедра менеджменту, маркетингу і туризму вдячна колективу Херсонського представництва Групи компаній «ЮГСВЕТ» за проведену екскурсію, надану можливість ознайомитись з особливостями сучасних виробничих та логістичних процесів, організацією маркетингової діяльності підприємства.До нових зустрічей! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.