Головна

Про університет / Новини університету / ФІНАЛ КОНКУРСУ СТАРТАП-ПРОЄКТІВ

ФІНАЛ КОНКУРСУ СТАРТАП-ПРОЄКТІВ

В Херсонському національному технічному університету відбувся фінал 3-ї хвилі Акселерації UNIDO/GEF GCIP Ukraine

Конкурс інновацій, технологій та стартапів проходив на базі ХНТУ-Регіонального акселератора GCIP у Херсонській області, якій функціонує з 2021 року.

Протягом квітня-травня 2024 року 4 групи півфіналістів під час навчання у Business Academy GCIP Ukraine разом з менторами проф. Наталією Шандовою та проф. Лілією Корчевською працювали над розвитком своїх проєктів.

9 травня відбувся онлайн-пітчинг стартапів і визначено переможців.

До складу експертного журі увійшли національний координатор GCIP Ukraine Ігор Кирильчук, ректор ХНТУ Олена Чепелюк, проректори ХНТУ Марія Артеменко та Юлія Сарібєкова, професор кафедри менеджменту, маркетингу та туризму Юлія Джерелюк, а також керівники українських компаній – Тетяна Недбай, ТОВ «Арт-Софт Плюс» і Сергій Шумаков, компанія WEBA.

Судді оцінювали не тільки унікальність проєкту, дотримання вимоги впровадження «чистих» технологій, але й вміння захищати свою бізнес-ідею, готовність відповідати на несподівані питання.

За підсумками роботи компетентного журі переможцем 3-ї хвилі Акселерації UNIDO/GEF GCIP Ukraine став стартап команди Хмельницького національного університету AdapTimE, керівник Оксана Захаркевич. Проєкт спрямований на розробку і виробництво адаптивного одягу-конструктора для людей з травмами кінцівок.

Другу сходинку посів стартап команди Херсонського національного технічного університету EcoPrintLab, інноваційної школи еко друку на 3D-принтерах для молоді та дітей. Керівник – голова студентського парламенту ХНТУ Софія Єрифа.

Третє місце у конкурсі розподілили дві команди ХНТУ – освітній екоресурс «Школа «зеленої» економіки, керівник Наталія Олійник, та проєкт з виготовлення ортопедичних подушок з натуральним наповнювачем для реабілітації поранених та хворих, керівник Євген Калінський.

Всі чотири команди отримають фінансову винагороду завдяки підтримці ЮНІДО/ГЕФ GCIP Ukraine.

Вітаємо переможців і бажаємо натхнення, успіхів, не зупинятися на досягнутому, а також цікавих проектів та нових перемог!

Також слова щирої подяки висловлюємо всім суддям, експертам, тренерам і менторам, які долучилися і підтримали цей захід!