Головна

Про університет / Новини університету / ХНТУ ДОЄДНАВСЯ ДО НАУКОВОЇ МЕРЕЖІ EUROPEAN SCHOOL OF SUSTAINABILITY SCIENCE AND RESEARCH (ESSSR)

ХНТУ ДОЄДНАВСЯ ДО НАУКОВОЇ МЕРЕЖІ EUROPEAN SCHOOL OF SUSTAINABILITY SCIENCE AND RESEARCH (ESSSR)

Херсонський національний технічний університет став членом наукової мережі ESSSR (Європейська школа науки та досліджень сталого розвитку) завдяки підтримці Hamburg University of Applied Sciences. До міжуніверситетського об’єднання ESSSR, створеного в 2019 році, входять більш ніж 70 закладів, які розділяють загальну мету - просування досліджень сталого розвитку в Європі.

Місією ESSSR є забезпечення основи для подальшого розвитку викладання і досліджень в галузі науки про сталий розвиток в європейських університетах за допомогою спільних, орієнтованих на цифрові технології навчальних програм, дослідницьких проектів, підготовки аспірантів і якісних наукових публікацій, які будуть публікуватися у висококласних журналах.

Основні напрямки співпраці в мережі:

- Спільна підготовка аспірантів з науки про сталий розвиток, надання стипендій, організація онлайн-навчання з проблематики сталого розвитку.

- Робота в спільних проєктах.

- Наукові публікації.

- Наукові заходи.

- Розвиток контактів та нетворкінг