Про університет / Новини університету / Херсонський національний технічний університет відкрив двері для першокурсників |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/hersons-kij-nacional-nij-tehnichnij-universitet-vidkriv-dveri-dlya-pershokursnikiv/455104-1-ukr-UA/Hersons-kij-nacional-nij-tehnichnij-universitet-vidkriv-dveri-dlya-pershokursnikiv_medium.jpg)
Херсонський національний технічний університет відкрив двері для першокурсників
Дата 14.09.2020 13:42
14 вересня 2020 року з дотриманням усіх карантинних вимог та правил соціальної дистанції в ХНТУ було проведено загальноуніверситетський захід «День Знань-2020».
Святкові урочистості було розпочато з підняття прапорів України, міста Херсона та ХНТУ під звучання Державного Гімну України!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2595/455111-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Привітальним словом до першокурсників звернувся д.т.н., професор, ректор ХНТУ Бардачов Ю.М. : «До університету заходить нове покоління студентів. Усі ми знаємо, що треба володіти знаннями, щоб міцно триматися в житті й досягати цілей. Я бажаю Вам здоров’я, успіхів у навчанні, натхнення. Ласкаво просимо до ХНТУ!».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3490/455115-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Першокурсникам було представлено проректорів університету: перший проректор ХНТУ, д.т.н., професор Розов Ю.Г.; проректор з навчальної роботи к.т.н., доцент Старун Н.В.; проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., професор Савіна Г.Г.; проректор з адміністративно-господарської роботи Юдін І.О.
Також студенти-першокурсники познайомилися з деканами факультетів: декан факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, к.е.н., доцент Софієнко А.В; декан факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва, к.е.н., доцент Волкова О.В.; декан факультету інформаційних технологій та дизайну, к.і.н., доцент Кругла Н.А.; декан факультету інтегрованих технологій, к.т.н., доцент Расторгуєва М.Й.; декан факультету інженерії та транспорту, к.т.н., доцент Сєліверстов І.А.
Декан факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, к.е.н., доцент Софієнко А.В. у привітальному слові побажала першокурсникам успішного навчання, творчості, незабутнього студентського життя, здійснення мрій та стати кваліфікованими фахівцями у своїй галузі.
Також до першокурсників звернулася президентка студентського парламенту Волчанова Анна і закликала усіх бути активними, щоб студентське життя було цікавим та різноманітним.
Завершився урочистий захід врученням пам’ятного символічного квитка студентам-першокурсникам Савчук Світлані та Данюку Дмитру. Вручали декани факультетів міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, к.е.н., доцент Софієнко А.В та інженерії та транспорту, к.т.н., доцент Сєліверстов І.А.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4404/455119-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Студентка міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Каращук Вікторія привітала усіх вокальною композицією.
Дорогі наші студенти-першокурсники! Ми вітаємо вас у стінах ХНТУ! Студентське життя… шалене і безтурботне, веселе і незабутнє… Це перший крок у доросле життя, перша сесія, перший вдалий іспит, незабутні дні і безсонні ночі, нові знайомі, які стануть найближчими друзями, перші студентські досягнення та перемоги – усе це чекає на вас. Ми бажаємо вам, щоб ваші студентські роки стали для вас незабутніми. Вдалого навчання, яскравих моментів та усього тільки найкращого.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5316/455123-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6261/455127-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7229/455131-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8179/455135-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1792/455139-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)