Головна

Про університет / Новини університету / Інформаційні повідомлення

Інформаційні повідомлення

Розклад дзвінків з 10 квітня 2018 року

РЕЙТИНГН УНІВЕРСИТЕТІВ «ТОП -200 УКРАЇНА» 2017 РОКУ

Наприкінці травня 2017 року командою національного рейтингу закладів вищої освіти «ТОП-200 Україна» оприлюднений одинадцятий щорічний рейтинг українських вузів (https://ru.osvita.ua/vnz/rating/55849/).

Рейтинг складався на основі оцінок якості науково-педагогічного потенціалу, якості навчання, міжнародного визнання та інтегрального показника діяльності ЗВО.

За результатами рейтингу лідером серед закладів вищої освіти нашого міста є Херсонський національний технічний університет.

Ми вітаємо колектив університету з черговою перемогою і зичимо подальших успіхів та творчих здобутків!

До уваги студентів ХНТУ!

Стипендіальний рейтинг

До уваги студентів, які навчаються за державним замовленням!

Відповідно до постанови КМУ України від 28 грудня 2016 р. № 1050 «Про затвердження порядку призначення і виплати стипендій», «Правил призначення академічних стипендій студентам ХНТУ» та отриманого обсягу стипендіального фонду, прийнято рішення стипендіальної комісії (протокол № 11 від 15.01.2018р.):

- академічні стипендії на січень місяць 2018 року призначаються 45% студентів денної форми навчання, які навчаються за державним замовленням з врахуванням результатів успішності з кожної навчальної дисципліни зимової заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 навчального року згідно рейтингу успішності по факультетам та курсам;

- право на академічну стипендію за особливі успіхи в навчанні мають 5,5% студентів кожного курсу відповідного факультету, які за всіма формами семестрового контролю (екзамени, заліки, захисти курсових робіт (проектів), практик) отримали підсумкову оцінку не менше 90.

При отриманні стипендіального фонду на лютий місяць 2018 року, критерії призначення стипендії можуть бути переглянуті.

Рейтинг по курсам відповідного факультету можна переглянути за посиланням.

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь» (інформаційний довідник)

Усі рішення схвалені. Коли очікувати запровадження ЄС візового режиму для України?

Рішення про запровадження безвізового режиму буде опубліковано та набере чинності через 20 днів після публікації в «Офіційному журналі ЄС» (цей час є об’єктивно необхідним для повідомлення прикордонних служб держав-членів ЄС про запровадження безвізового режиму поїздок громадян України).

До уваги студентів, які навчаються за державним замовленням!

Відповідно до постанови КМУ України від 28 грудня 2016 р. № 1050 «Про затвердження порядку призначення і виплати стипендій» та «Правил призначення академічних стипендій студентам ХНТУ», згідно рішення стипендіальної комісії від 14.07.2017р. № 13, академічні стипендії призначаються 45% студентів денної форми навчання, які навчаються за державним замовленням з врахуванням результатів успішності з кожної навчальної дисципліни літньої заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 навчального року згідно рейтингу успішності по факультетам та курсам.

Рейтинг по курсам відповідного факультету можна переглянути за посиланням.

Право на академічну стипендію за особливі успіхи в навчанні мають студенти, які за всіма формами семестрового контролю (екзамени, заліки, захисти курсових робіт (проектів), практик) отримали підсумкову оцінку не менше 90.

До уваги студентів і викладачів! Тимчасовий розклад дзвінків з 29 лютого 2016 р.

І пара

09.00 – 10.00

ІІ пара

10.15 – 11.15

ІІІ пара

11.30 – 12.30

ІV пара

12.45 – 13.45

V пара

14.00 – 15.00

VІ пара

15.15 – 16.15

VІІ пара

16.30 – 17.30

До уваги студентів! Про можливість здобуття військової освіти

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Вам надається можливість здобути військову освіту на Факультеті підготовки офіцерів запасу Військової Академії (м. Одеса), з присвоєнням первинного військового звання Молодший лейтенант запасу ”.

Військове навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу проводиться згідно ст.11 Закону України Про військовий обов’язок і військову службу, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 року №48 Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу( зі змінами) та Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу і згідно договору про військову підготовку, укладеного між керівництвом Військової академії і Ректором Вузу.

День відкритих дверей в ХНТУ

В рамках святкування Дня Святого Миколая факультет економіки Херсонського національного технічного університету запрошує випускників 2016 року та їх батьків 19 грудня 2015 року на День відкритих дверей, який відбудеться 19 грудня 2015 року о 12 годині в актовій залі головного корпусу ХНТУ за адресою м. Херсон, Бериславське шосе 24.

В програмі святкування:

  • ярмарок новорічних сувенірів та подарунків;
  • пригощання ласощами;
  • виступ художніх колективів факультету економіки;
  • гарний настрій та позитивні емоції;
  • цікава та корисна інформація для майбутніх абітурієнтів.

Щирі вітання з Днем ХНТУ!

Студентам, викладачам, усім працівникам Херсонського національного технічного університету!

Щирі вітання з Днем ХНТУ – 11 річницею наданням Університету статусу національного!

Історія, славні традиції та досягнення свідчать про те, що Університет є одним із провідних у сфері підготовки фахівців для промисловості південного регіону та України.

Всім щастя, добра, благополуччя, нових звершень, натхнення, мудрості та терпіння в нелегкій повсякденній праці на благо нашої держави.

Ректорат

Інтернет-конференція кафедри ІВТЕІ

До відома

Наукових керівників студентів, магістрів, аспірантів, молодих вчених

Що працюють у галузі «Електроніки»

Шановні колеги!

Згідно листа інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 04.02.2015 № 14.1/10-158, ХНТУ включено до плану проведення Всеукраїнських конференцій, а саме: Інтернет-конференція «Проблеми мікро- та наноелектроніки, біомедичної інженерії, метрології та інформаційно-вимірювальних систем» для магістрів, аспірантів та молодих вчених. Термін проведення 04 - 07 травня 2015 року.