Про університет / Новини університету / КАФЕДРА ДИЗАЙНУ ДОЛУЧИЛАСЬ ДО МАН |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/kafedra-dizajnu-doluchilas-do-man/635028-1-ukr-UA/KAFEDRA-DIZAJNU-DOLUCHILAS-DO-MAN_medium.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ ДОЛУЧИЛАСЬ ДО МАН
Дата 08.03.2024 09:28
Викладачі кафедри дизайну долучились до активної роботи Малої Академії Наук України.
Миргородська Надія Валеріївна - доцент кафедри дизайну ХНТУ була членом журі ІІ етапу обласного Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів МАН України 2023-2024р, який пройшов в лютому місяці. Секція «Мистецтвознавство».
Незважаючи на те, що частина нашої області перебуває в окупації та зоні бойових дій, учні шкіл , ліцеїв та гімназій активно взяли участь в конкурсі МАН УКРАЇНИ. Роботи були актуальними, цікавими.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2024-03-06_19-43-51/635034-1-ukr-UA/photo_2024-03-06_19-43-51.jpg)