Про університет / Новини університету / Кафедра обліку, аудиту і оподаткування провела традиційний Брейн-ринг |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/kafedra-obliku-auditu-i-opodatkuvannya-provela-tradicijnij-brejn-ring/358029-1-ukr-UA/Kafedra-obliku-auditu-i-opodatkuvannya-provela-tradicijnij-Brejn-ring_medium.jpg)
Кафедра обліку, аудиту і оподаткування провела традиційний Брейн-ринг
Дата 25.04.2019 10:29
18 квітня 2019 року в актовій залі ХНТУ відбулася інтелектуально-розважальна гра Брейн-ринг з обліку, аудиту та оподаткування, в якій взяли участь команди: «Баланс» Херсонського національного технічного університету; «Леді Бос» Економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного університету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2376/358036-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Захід відкрив вступним словом перший проректор д.т.н., професор Розов Ю.Г.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1501/358040-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
У цьому році вперше були запрошені учні та вчителі Дар’ївської загальноосвітньої школи імені Андрія Шульги.
Учасники команд взяли участь у таких конкурсах: «Візитка»; «Битва капітанів»; «Знайди пару»; «Склади кореспонденцію»; «Бліц-турнір» та домашнє завдання «Ми творчі і талановиті».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3312/358044-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5199/358048-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Журі після довготривалого обговорення вирішило відмовитися від визначення переможця через високий рівень підготовки та виступу команд. Грамоти за перемогу в конкурсі:
- «Королі кореспонденцій» отримали команди «Баланс» ХНТУ
- «Битва капітанів» - отримав капітан команди «Баланс» (ХНТУ) Шмалій Анна.
Членами журі було прийняте рішення відзначити команди наступними номінаціями:
«За креативний підхід» - команди «Баланс»( ХНТУ) та «Леді Бос» (ЕТТ );
«За високий рівень фахової підготовки» - команда «Леді Бос» Херсонського економіко-технологічного технікуму.
Керівники команд - Корівчак А.М. («Леді Бос») та Єремян О.М. («Баланс») отримали пам’ятні подарунки за високий рівень підготовки своїх команд.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4258/358052-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Учасники команд нагороджені подарунками та сертифікатами за участь.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8118/358056-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
Гарячу підтримку своїм командам забезпечили вболівальники навчальних закладів, для яких був підготовлений спеціальний конкурс і який дав змогу отримати командам додатковий бал.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6163/358060-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
Почесний гість гри та голова журі – заступник директора аудиторської фірми «Зоря», сертифікований аудитор, переможець конкурсу «Кращий бухгалтер року-2017» , випускниця кафедри обліку і аудиту ХНТУ 2011 р. Земська Ганна Олександрівна відмітила високий фаховий рівень підготовки студентів, достатній рівень організації заходу та побажала присутнім успіху, натхнення, нових творчих перемог. Директор Економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного університету Шупік Катерина Іванівна висловила подяку усім учасникам та організаторам Брейн-рингу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7156/358064-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Свято розуму і кмітливості було надзвичайно цікавим та корисним.
Сподіваємося на нові зустрічі у майбутньому!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/993/358068-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1083/358072-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)