Про університет / Новини університету / МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧКИ КАФЕДРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ГУМАНІТАРНИХ ТА ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН ОЛЕНИ ВЕНГЕР |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/miizhnarodne-piidvischennya-kvaliifiikaciiyi-zaviiduvachki-kafedri-zagal-noosviitniih-gumaniitarnih-ta-prirodnichih-discipliin-oleni-venger/635871-1-ukr-UA/MIIZHNARODNE-PIIDVISCHENNYA-KVALIIFIIKACIIYI-ZAVIIDUVACHKI-KAFEDRI-ZAGAL-NOOSVIITNIIH-GUMANIITARNIH-TA-PRIRODNICHIH-DISCIPLIIN-OLENI-VENGER_medium.png)
МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧКИ КАФЕДРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ГУМАНІТАРНИХ ТА ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН ОЛЕНИ ВЕНГЕР
Дата 14.03.2024 10:08
26 лютого в.о. завідувач кафедри загальноосвітніх гуманітарних та природничих дисциплін, к.т.н., доцент Венгер Олена взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) на тему: «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці здобувачів освіти гуманітарних спеціальностей в країнах Європейського Союзу та Україні» онлайн.
Організатором міжнародного підвищення кваліфікації є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-6970c88918c5772514d5fd3ff332aa17-v/635885-1-ukr-UA/IMG-6970c88918c5772514d5fd3ff332aa17-V_ultralarge.jpg)