Про університет / Новини університету / Мітап керівника відділу експорту компанії «Наш продукт» та студентів ОП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Міжнародний бізнес» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/mitap-kerivnika-viddilu-eksportu-kompaniyi-nash-produkt-ta-studentiv-op-menedzhment-zovnishn-oekonomichnoyi-diyal-nosti-ta-mizhnarodnij-biznes/492652-1-ukr-UA/Mitap-kerivnika-viddilu-eksportu-kompaniyi-Nash-produkt-ta-studentiv-OP-Menedzhment-zovnishn-oekonomichnoyi-diyal-nosti-ta-Mizhnarodnij-biznes_medium.jpg)
Мітап керівника відділу експорту компанії «Наш продукт» та студентів ОП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Міжнародний бізнес»
Дата 05.04.2021 09:51
У рамках співпраці кафедри зовнішньоекономічної діяльності ХНТУ з провідними компаніями регіону та Херсонською торгово-промисловою палатою студенти ОП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Міжнародний бізнес» зустрілись із керівником відділу експорту херсонської компанії-виробника томатної пасти та консервованої продукції «Наш продукт».
Продукція компанії широко представлена у всіх областях України у великих торговельних мережах, а також на зовнішніх ринках (Польща, Молдова, Азербайджан, Білорусь, Катар, Лівія та ін.), що і створює значний попит на фахівців з міжнародного бізнесу та зовнішньоекономічної діяльності. Високий рівень підготовки студентів кафедри зовнішньоекономічної діяльності, знання двох іноземних мов в сфері професійної комунікації та рекомендації Президента Херсонської торгово-промислової палати стали підґрунтям для започаткування співпраці компанії та кафедри ЗЕД.
В рамках зустрічі керівник відділу експорту провів лекцію для студентів 2-3 курсів, присвячену сучасним особливостям кон’юнктури світового та вітчизняного ринку томатної пасти, що стане їм у нагоді при вивчення дисциплін «Соціально-економічне прогнозування розвитку світових товарних ринків», «Кон’юнктура світових товарних ринків» та ін. Для студентів 4-5 курсів актуальною стала інформація про компанію, її місце на ринку України і світу, вимоги до фахівця відділу експорту та перспективи їхнього працевлаштування в компанії.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1959/492658-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3591/492666-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2724/492662-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)