Головна

Про університет / Новини університету / НА БАЗІ ХНТУ ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ "СТРАТЕГІЇ СОЦІАЛЬНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ОСВІТІ" ВІДОМОГО ЕКСПЕРТА ВСЕВОЛОДА ЗЕЛЕНІНА

НА БАЗІ ХНТУ ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ "СТРАТЕГІЇ СОЦІАЛЬНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ОСВІТІ" ВІДОМОГО ЕКСПЕРТА ВСЕВОЛОДА ЗЕЛЕНІНА

Постійне навчання та вдосконалення – головний принцип колективу ХНТУ. З цією метою в університеті проходять різні заходи і запрошуються цікаві спікери.

Цього разу спікером був професор Всеволод Зеленін, експерт, чиї відео на YouTube мають понад 300 тисяч переглядів. Онлайн-лекцію "Стратегії соціального інтелекту в освіті" було організовано не тільки для викладачів та працівників нашого університету, але й для колег з інших міст України.

Всеволод Зеленін - PhD, професор кафедри політичної психології та міжнародних відносин Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Master-Trainer International Coaches Union (ICU). Під час лекції говорили про нову парадигму освіти – освіта та просвітництво, важливість соціального інтелекту та його стратегії, інструменти розкриття потенціалу людини. 4 години пройшли на одному подиху! Крім сертифікатів, учасники можуть також отримати книгу професора Зеленіна про соціальні ліфти та лідерство.