Про університет / Новини університету / НАМИСТИНКИ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ТУРИЗМУ ХНТУ – НАЙБІЛЬШ МОТИВОВАНІ ТА ТАЛАНОВИТІ СТУДЕНТИ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/namistinki-kafedri-menedzhmentu-marketingu-ii-turizmu-hntu-najbiil-sh-motivovanii-ta-talanovitii-studenti/432256-1-ukr-UA/NAMISTINKI-KAFEDRI-MENEDZHMENTU-MARKETINGU-II-TURIZMU-HNTU-NAJBIIL-SH-MOTIVOVANII-TA-TALANOVITII-STUDENTI_medium.jpg)
НАМИСТИНКИ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ТУРИЗМУ ХНТУ – НАЙБІЛЬШ МОТИВОВАНІ ТА ТАЛАНОВИТІ СТУДЕНТИ
Дата 06.03.2020 09:58
І етап Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальних дисциплін «Логістика», «Маркетинг» і «Менеджмент» тривав на кафедрі менеджменту, маркетингу і туризму Херсонського національного технічного університету упродовж 20-24 лютого 2020 року.
У цьому етапі інтелектуальних змагань взяли участь 58 студентів. Завдання розробляли викладачі: проф. Зайцева О.І., проф. Корчевська Л.О., доц. Вольвач І.Ю., доц. Воскресенська О.Є., доц. Глинська А.Є., доц. Набока Р.М., доц. Софієнко А.В., доц. Фролова Н.Є., доц. Шукліна В.В.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6244/432271-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5287/432275-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4367/432279-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3447/432283-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
За результатами інтелектуальних змагань переможцями І етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Менеджмент» стали: бакалаврський рівень (2 курс) - 1. Солохін В. (2МНлог); 2. Червінко Д. (2МНба); 3. Дробітько А. (2МНлог); бакалаврський рівень (4 курс) - 1. Тітов М. (4МНба); 2. Делієва Є. (4МНупр); 3. Позняков В. (4МНпд); магістерський рівень – 1. Піскун Є. (5МНба); 2. Скороход А. (5МНба); 3. Чечина В. (5МНгт); з навчальної дисципліни «Маркетинг» - 1. Сенюк Б. (3МР); 2. Борисова А. (3МР); 3. Остапчук І. (2МРс); з навчальної дисципліни «Логістика» - 1. Позняков В. (4МНпд); 2. Чудновцева А. (4МНпд); 3. Вахрушина Т. (3МНлог).
4 березня 2020 р. відбулося нагородження переможців олімпіад у конференц-залі університету, де найкращих студентів привітали проректор з наукової роботи ХНТУ, проф. Савіна Г.Г., декан факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Софієнко А.В., в.о. зав. кафедри менеджмента, маркетингу і туризму Набока Р. М.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1-16/432263-1-ukr-UA/1-1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2536/432267-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Молодих знавців менеджменту, маркетингу і логістики нагородили почесними грамотами та солоденькими подарунками.
Після цього завідувач навчально-наукового відділу Вольвач І.Ю. запросила студентів взяли активну участь у роботі Наукового товариства студентів та аспірантів. А один із переможців Солохін В. висловив подяку викладачам кафедри та побажав всім студентам терпіння, наснаги та гідно представити себе та ХНТУ на наступному етапі.
Скоро призери будуть представляти наш університет у ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад у м. Київ та м. Харків. Побажаємо їм подальших успіхів у навчанні, науковій роботі та перемоги на олімпіадах найвищого рівня.