Про університет / Новини університету / На крок ближче до Європи! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/108445-1-ukr-UA/Na-krok-blizhche-do-IEvropi!_medium.jpg)
На крок ближче до Європи!
Дата 28.05.2012 15:23
20 травня 2012 року активісти «Євроклубу» ХНТУ на чолі з провідним спеціалістом відділу з гуманітарної та організаційно-виховної роботи зі студентами Херсонського національного технічного університету Ларисою Володимирівною Даниловою взяли участь у міжнародному проекті «Євроавтобус - 5».
Наш університет представило 26 учасників - членів «Євроклубу» (студенти І, ІІ і ІІІ курсів факультету міжнародних економічних відносин, машинобудування та кібернетики).
Євроавтобус – щорічний проект, що супроводжує святкування Днів Європи в Україні. В травні 2012 року тур Євроавтобусу вже вп’яте проїжджається нашою країною. Більше двох тижнів Україною подорожуватиме команда з 12 молодих людей: восьмеро з Європейського союзу і чотирьох представників українських молодіжних організацій. У шістьох відібраних на конкурсній основі населених пунктах на сході та півдні країни команда Євроавтобусу влаштовує свято та втілює у життя громадську ініціативу, намагаючися активізувати місцеву молодь та змінити підхід до вирішення проблем місцевих громад. Особливістю проекту є те, що його учасники житимуть в українських родинах, що створюватиме гарні умови для неформального спілкування, взаємного розвіювання стереотипів та практикування англійської мови, що є однією з двох робочих мов проекту. Проект Євроавтобус спрямований на вирішення двох головних проблем: підняття рівня обізнаності і, як наслідок, зникнення стереотипності у мисленні молодих українців і громадян ЄС один про одного, а також боротьба з пасивністю і низьким рівнем мотивації молоді з невеликих населених пунктів шляхом підвищення суспільної активності, направленої на вирішення проблем місцевої общини.
Стартував Євроавтобус зі Львова, їдучи таким маршрутом: м.Канів (Черкаська обл.), смт. Кіровське (Дніпропетровської обл.), с. Музиківка (Херсонської обл.), м. Перещепине (Дніпропетровської обл.), м. Северодонецька (Луганської обл.), с. Авдіївка у Донецькій області.
У цьому році зустріч Євроавтобусу на Херсонщині відбулася в с.Музиківка Білозерського району. Проект перебував у селі два дні. Студенти нашого університету теж долучилися до проведення різноманітних заходів. Вони взяли участь у майстер-класі з торцювання, спільно з учасниками проекту та музичанами виготовляли картини із символікою Євросоюзу та Євроавтобусу, розмальовували обличчя під час фейс-арт акції «Кольорова Європа», разом із координаторами Музиківки та Східного, волонтерами з Євроавтобусу та жителями селища зіграли волейбольний матч, а також проявляли свою кмітливість та ерудованість під час проведення цікавих тренінгів, вікторин, конкурсів біля палатки Євро автобусу та ін.
Участь у такому неймовірно цікавому заході подарувала нашим студентам масу позитивних емоцій та розширила спектр їхніх знань про Європейський Союз.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/1/108452-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/2/108456-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/3/108460-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/4/108464-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/5/108468-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/6/108472-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/7/108476-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/8/108480-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/9/108484-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/10/108488-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/11/108492-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/na-krok-blizhche-do-ievropi!/12/108496-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)