Про університет / Новини університету / ПЕРШИЙ ЗАХІД В НОВОМУ CO-WORKING SPACE ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ ПРИ КАФЕДРІ ДИЗАЙН ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/pershij-zahiid-v-novomu-co-working-space-dlya-tvorchoyi-molodii-pri-kafedrii-dizajn-hntu/512773-1-ukr-UA/PERSHIJ-ZAHIID-V-NOVOMU-CO-WORKING-SPACE-DLYA-TVORCHOYI-MOLODII-PRI-KAFEDRII-DIZAJN-HNTU_medium.jpg)
ПЕРШИЙ ЗАХІД В НОВОМУ CO-WORKING SPACE ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ ПРИ КАФЕДРІ ДИЗАЙН ХНТУ
Дата 01.07.2021 09:11
Нещодавно відкритий Co-working Space для творчої молоді при кафедрі дизайн ХНТУ активно залучає до роботи та зустрічей зі студентами стейкхолдерів - фахівців та професіоналів різних галузей. Так протягом останнього часу тут відбулися три знакові заходи, розповімо сьогодні про один з них, про той, що офіційно розпочав роботу Co-working Space.
Це був Майстер-клас «Творчість та бізнес в Fashion-індустрії України: реалії сьогодення» від двох чарівних жінок, справжніх бізнес-вумен – Олександри Книги та Марини Борисової.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/izobrazhenie_viber_2021-06-29_12-12-50/512779-1-ukr-UA/izobrazhenie_viber_2021-06-29_12-12-50_ultralarge.jpg)
На майстер-класі йшла мова про те, як побудувати власний бренд, відкрити магазин одягу, де брати натхнення та головні факти, на що треба спиратися при роботі дизайнера-бізнесмена.
Детальніше про те як все було в репортажі від ТРК «Херсон плюс»:
https://fb.watch/6iuCuy1344/
*захід організовано та реалізовано кафедрою дизайну ХНТУ спільно з Херсонською обласною молодіжною організацією «Центр креативної творчості «Бумідей»