Головна

Про університет / Новини університету / ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД В ОПАНУВАННІ МАЙБУТНЬОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД В ОПАНУВАННІ МАЙБУТНЬОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

Під час практики здобувачі освіти можуть побачити, як працює виробничий процес в реальних умовах, отримати практичні навички і підтвердити свої здібності.

Студентка групи 3Хк першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» ОП Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів Конофольська Олександра проходила виробничу практику на підприємстві українського виробника сучасної доглядової косметики ТОВ “МОНІ”. Компанія є членом Асоціації «Парфумерія і Косметика України», має власні бренди, такі як Sane, Tsukerka та Scalp. Підприємство було засноване у 2017 році у м. Київ, але з 2022 року перемістило свої потужності до м. Ужгород.

Олександра змогла випробувати себе у якості технолога, прийняти участь у розробці складу і розрахунку компонентів для рецептури косметичних засобів для очищення шкіри обличчя від забруднень та макіяжу - міцелярної води і освіжаючого спрею для обличчя на основі муцину равлика. Під час виробничої практики студентка дослідила проблему, яка виникла при виготовленні бомбочек для ванни; ознайомилась зі стандартами якості для парфумерно-косметичної продукції; удосконалила навички роботи на приладах для вимірювання показників якості сировини та готових косметичних засобів; провела вхідний контроль споживчої тари та дослідила вимоги до маркування і транспортування різної косметичної продукції (виробів декоративної косметики порошкоподібних, компактних, на жировій та емульсійній основі, засобів для догляду за шкірою голови та волоссям, гігієнічних засобів та твердих парфумів).

За виконаною роботою Олександрою Конофольською було представлено докладний фото-звіт до розгляду комісії із захисту виробничої практики.

Сподіваємось, що набутий досвід спілкування та співпраці з фахівцями підприємства, отримані практичні навички виконувати завдання і вирішувати проблеми, що виникають у виробничому процесі, допоможуть після завершення навчання працевлаштуватися і розвивати свою кар’єру в улюбленій справі.