Головна

Про університет / Новини університету / ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ КАФЕДРИ ЕНЕРГЕТИКИ, ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ І ФІЗИКИ З ВИПУСКНИКАМИ ХЕРСОНСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ КАФЕДРИ ЕНЕРГЕТИКИ, ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ І ФІЗИКИ З ВИПУСКНИКАМИ ХЕРСОНСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

10 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч викладачів кафедри енергетики, електротехніки і фізики Херсонського національного технічного університету з майбутніми випускниками спеціальності 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, які здобувають фах у Відокремленому структурному підрозділі «Херсонський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка».

Під час зустрічі учасники отримали вичерпну інформацію щодо підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Електротехніка та електротехнології», особливостей та переваг навчання у Херсонському національному технічному університеті.

Відбулось ознайомлення присутніх з основними етапами та термінами вступної кампанії 2024 року, надано контакти приймальної комісії. Учасників зустрічі запрошено продовжити навчання у стінах ХНТУ.