Про університет / Новини університету / Перемога кафедри обліку, аудиту і оподаткування |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/peremoga-kafedri-obliku-auditu-i-opodatkuvannya/360758-1-ukr-UA/Peremoga-kafedri-obliku-auditu-i-opodatkuvannya_medium.jpg)
Перемога кафедри обліку, аудиту і оподаткування
Дата 21.05.2019 13:37
15-17 травня 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Управлінський облік».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1546/360765-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2396/360774-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Від Херсонського національного технічного університету участь у олімпіаді взяв здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Місюра Олександр Юрійович, студент гр. 4Бп, який став переможцем та отримав Диплом ІІ ступеня, Грамоту за оригінальність мислення при вирішенні завдань з дисципліни «Управлінський облік». А також здобувача нагороджено від Української асоціації сертифікованих бухгалтерів і аудиторів Почесною грамотою та Сертифікатом на участь у вебінарах ПВПЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів» на суму 2 000 грн.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3333/360778-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4275/360782-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5212/360786-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6175/360790-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7165/360794-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Кафедра висловлює щиру подяку к.е.н., доценту кафедри обліку, аудиту і оподаткування Чебан Тетяні Миколаївні за високоякісну та професійну підготовку учасника ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік».