Про університет / Новини університету / Презентація програми Study Tours to Poland |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/prezentaciya-programi-study-tours-to-poland/358848-1-ukr-UA/Prezentaciya-programi-Study-Tours-to-Poland_medium.jpg)
Презентація програми Study Tours to Poland
Дата 06.05.2019 12:00
24 квітня у Херсонському національному технічному університеті відбулася презентація програми Study Tours to Poland STP для студентів.
Програма Study Tours to Poland (STP) є однією з перших циклічних польських освітніх програм, які спрямовані на студентську молодь зі Східної Європи. В її рамках студенти з Білорусі, Молдови, Росії та Україні беруть участь у навчальних візитах до Польщі.
Для участі у конкурсному відборі студенти складають заявки. Візити переможців відбуваються у складі біля десяти груп два рази на рік: восени і навесні. За програмою STP Польщу щороку відвідує більше 200 осіб. Програма реалізується для різних категорій учасників. Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя в Польші, механізмів системних змін і модернізації суспільства, а також досвіду присутності в європейських структурах. Дуже важливим акцентом Програми є знайомство з неурядовим сектором та різними формами громадянської активності.
В STP можуть брати участь:
- громадяни Білорусі, Молдови, України i Росії;
- віком 18-21 років;
- які навчаються в вищих навчальних закладах названих країн;
- які мають дійсний закордонний паспорт;
- які ще не брали участі у Програмі STP для студентів.
Студенти факультету інженерії та транспорту: Селуянова Тетяна (5зТТ), Шульженко Марина (3ТТ) та Доценко Антон (2АТ), - були учасниками програми Study Tours to Poland, тому мали можливість поділитись досвідом із іншими студентами нашого закладу вищої освіти щодо участі в програмі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2384/358855-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Фото 1. Доповідь про участь у програмі Study Tours to Poland
Селуянової Тетяни (5зТТ)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3320/358859-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Фото 2. Доповідь про участь у програмі Study Tours to Poland
Шульженко Марини (3ТТ)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5204/358863-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Фото 3. Учасники презентації програми Study Tours to Poland