Про університет / Новини університету / Профорієнтаційний захід Чорноморської митниці Держмитслужби для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/proforientacijnij-zahid-chornomors-koyi-mitnici-derzhmitsluzhbi-dlya-studentiv-special-nosti-072-finansi-bankivs-ka-sprava-ta-strahuvannya/510298-1-ukr-UA/Proforientacijnij-zahid-CHornomors-koyi-mitnici-Derzhmitsluzhbi-dlya-studentiv-special-nosti-072-Finansi-bankivs-ka-sprava-ta-strahuvannya_medium.jpg)
Профорієнтаційний захід Чорноморської митниці Держмитслужби для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Дата 18.06.2021 19:01
2 червня 2021 р. студенти старших курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо-професійних програм «Фінанси і кредит» та «Державна податкова та митна справа» в рамках кампанії щодо визначення подальшого місця працевлаштування відвідали Чорноморську митницю Державної митної служби України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182539/510304-1-ukr-UA/IMG_20210618_182539_ultralarge.jpg)
У заході також взяли участь завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування д.е.н., проф. Сідельникова Л.П. та провідні викладачі кафедри з митних дисциплін: декан факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва к.е.н., доц. Волкова О.В., доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування к.т.н., доц. Остапенко А.С. та к.е.н., доц. Бездітко Ю.М.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182516/510308-1-ukr-UA/IMG_20210618_182516_ultralarge.jpg)
Зі студентами зустрівся в.о. начальника Чорноморської митниці Держмитслужби Чумаченко М.А., провідні фахівці Чорноморської митниці: начальник управління кадрового забезпечення Андронова А.О. і заступник начальника управління забезпечення митного контролю та оформлення – начальник відділу організації митного контролю та здійснення заходів торгівельної політики Бакулін О.В., а також ветеран Державної митної служби України, колишній начальник Херсонської митниці Орлов І.М.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182459/510312-1-ukr-UA/IMG_20210618_182459_ultralarge.jpg)
В ході зустрічі митники поділилися з майбутніми фахівцями особливостями роботи в органах Державної митної служби України, вимогами до співробітників, механізмом проходження конкурсного відбору, графіком та умовами праці, цікавими фактами з професійної діяльності, перспективами працевлаштування після закінчення процесу реорганізації Чорноморської митниці у Херсонську та Миколаївську митниці.
Студенти освітньо-професійних програм «Фінанси та кредит» і «Державна податкова та митна справа» мали можливість поставити численні запитання та отримати на них ґрунтовні відповіді, адже цілеспрямована, активна і розумна молодь – потенційний кадровий резерв Державної митної служби України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182440/510316-1-ukr-UA/IMG_20210618_182440_ultralarge.jpg)
Після офіційної частини студенти і викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування відвідали музей Державної митної служби України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182418/510320-1-ukr-UA/IMG_20210618_182418_ultralarge.jpg)
Цікаву та пізнавальну екскурсію для студентів, які є потенційним кадровим резервом Державної митної служби України, провів колишній начальник Херсонської митниці Орлов І.М.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182344/510328-1-ukr-UA/IMG_20210618_182344_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182401/510324-1-ukr-UA/IMG_20210618_182401_ultralarge.jpg)
Ігор Михайлович влаштував вікторину на кращі знання історії митної служби, особливостей виникнення та розбудови митних відносин. Переможці вікторини отримали книгу «Херсонська митниця: історія та сьогодення», підписану автором.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182314/510332-1-ukr-UA/IMG_20210618_182314_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182244/510336-1-ukr-UA/IMG_20210618_182244_ultralarge.jpg)
Наприкінці екскурсії студенти та викладачі познайомилися з чотирьохлапим співробітником Чорноморської митниці, бельгійською вівчаркою Хазаром.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182207/510340-1-ukr-UA/IMG_20210618_182207_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182142/510344-1-ukr-UA/IMG_20210618_182142_ultralarge.jpg)
Професійний кінолог розповів відвідувачам про особливості несення служби своїм підопічним, про можливості службових собак щодо пошуку зброї, грошових купюр, наркотичних речовин, про режим їх тренування та відпочинку, про цікаві історії з власного професійного досвіду.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182102/510352-1-ukr-UA/IMG_20210618_182102_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182119/510348-1-ukr-UA/IMG_20210618_182119_ultralarge.jpg)
Студенти та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вдячні керівництву Чорноморської митниці Держмитслужби за проведений захід та досягнуті домовленості щодо наступних екскурсій на митні пости, розташовані у Херсонській області, та проходження студентами освітньо-професійної програми «Державна податкова та митна справа» виробничої та переддипломної практики в територіальних органах Державної митної служби України з перспективою подальшого працевлаштування.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210618_182040/510356-1-ukr-UA/IMG_20210618_182040_ultralarge.jpg)