Головна

Про університет / Новини університету / РЕКТОР ХНТУ ОЛЕНА ЧЕПЕЛЮК - УЧАСНИК НАЦІОНАЛЬНОГО МОЛИТОВНОГО СНІДАНКУ 2024 ПІД ПАТРОНАТОМ ПРЕЗИДЕНТА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

РЕКТОР ХНТУ ОЛЕНА ЧЕПЕЛЮК - УЧАСНИК НАЦІОНАЛЬНОГО МОЛИТОВНОГО СНІДАНКУ 2024 ПІД ПАТРОНАТОМ ПРЕЗИДЕНТА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

29 червня у Києві пройшов Національний молитовний сніданок під патронатом Президента України Володимира Зеленського. Участь в ньому взяла ректор ХНТУ Олена Чепелюк.

Мета заходу – об’єднати у молитві за справедливий мир релігійних лідерів України, керівників міжнародних благодійних фондів, ветеранів війни, родини загиблих героїв, капеланів, представників влади, дипломатичного корпусу і громадськоті.

Загалом Національний молитовний сніданок цього року відвідало понад вісімсот осіб із п’ятнадцяти країн світу. Присутні на заході спільно молилися за українських воїнів, об’єднання світу проти зла, за Перемогу та Мир, за дітей, за тих, хто в полоні, на захоплених територіях, і тих, хто змушений був залишити свої домівки.

Молитовні сніданки відбуваються в усьому світі, в Україні їх проводять упродовж останніх 20 років у 90 містах і громадах. Також українські молитовні сніданки проходять і в інших країнах світу, об’єднуючи людей задля підтримки нашої держави.