Про університет / Новини університету / Розпочала роботу постійно діюча комісія МОН України з перевірки знань посадових осіб з охорони праці та безпеки життєдіяльності |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/rozpochala-robotu-postijno-diyucha-komisiya-mon-ukrayini-z-perevirki-znan-posadovih-osib-z-ohoroni-praci-ta-bezpeki-zhittediyal-nosti/360902-1-ukr-UA/Rozpochala-robotu-postijno-diyucha-komisiya-MON-Ukrayini-z-perevirki-znan-posadovih-osib-z-ohoroni-praci-ta-bezpeki-zhittediyal-nosti_medium.jpg)
Розпочала роботу постійно діюча комісія МОН України з перевірки знань посадових осіб з охорони праці та безпеки життєдіяльності
Дата 21.05.2019 15:40
На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2019 р. №114 «Про проведення навчання, підвищення кваліфікації та перевірки знань посадових осіб з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності» на базі Херсонського національного технічного університету розпочала роботу постійно діюча комісія МОН України з перевірки знань посадових осіб з охорони праці та безпеки життєдіяльності
Комісія у складі:
За голову:
- Міщенко Віталій Олександрович, головний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Міністерства освіти і науки України;
Члени комісії:
- Михайлов Олександр Леонідович, головний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Міністерства освіти і науки України;
- Поліщук Лариса Михайлівна, голова Херсонської міської профспілки Херсонського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_3108/360909-1-ukr-UA/DSC_3108_ultralarge.jpg)
Представив членів комісії д.т.н., професор Розов Ю.Г.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_3109/360913-1-ukr-UA/DSC_3109_ultralarge.jpg)
На установчому засіданні було обговорено регламент, напрями роботи комісії, основні правила заповнення документації.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_31132/360917-1-ukr-UA/DSC_3113_ultralarge.jpg)
Перевірка проводиться з метою забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та виховання учасників освітнього процесу, підвищення кваліфікації посадових осіб з питань охорони праці, пожежної і радіаційної безпеки, дорожнього руху, санітарної гігієни, цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_31102/360921-1-ukr-UA/DSC_3110_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_3112/360925-1-ukr-UA/DSC_3112_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_3130/360929-1-ukr-UA/DSC_3130_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_3139/360933-1-ukr-UA/DSC_3139_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_3146/360937-1-ukr-UA/DSC_3146_ultralarge.jpg)