Про університет / Новини університету / Щаслива сім’я – щасливе майбутнє! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/27111/209475-1-ukr-UA/SCHasliva-sim-ya-schaslive-majbutne!_medium.jpg)
Щаслива сім’я – щасливе майбутнє!
Дата 03.10.2014 09:54
Щаслива сім’я, бажані діти та як планувати своє майбутнє – про все це 30 вересня 2014 року дізнавались студенти та студентки Херсонського національного технічного університету, приєднавшись до акції «Херсонці, плануйте своє майбутнє!», яка пройшла на майданчику біля студентського гуртожитку №2.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc01054/209482-1-ukr-UA/DSC01054_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_09812/209486-1-ukr-UA/DSC_0981_ultralarge.jpg)
Під час акції виступили учасники рок-студії «Дебют» Аліна Куртоглу та Вікторія Санькова – переможниці конкурсів, учениці Палацу дитячої та юнацької творчості (кер. Спірідонов В.), які виконували сучасну музику у стилі блюз, хард-рок та альтернатива. Студенти та студентки ХНТУ взяли участь у конкурсах та вікторинах, отримали призи із адресою сайту з питань планування сім’ї www.planA.org.ua та телефоном (0-800-50-27-57). Під час акції студенти-активісти роздавали багато буклетів, журналів, брошур з необхідними даними щодо планування сім’ї та сучасної контрацепції.
Організторами акції є Херсонський обласний центр «Успішна жінка» та Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради в рамках проекту «Бажана дитина – щаслива родина» Програми «Здоров’я жінок України» USAID.