Про університет / Новини університету / Щирі вітання для Єлизавети Мерешко від ректорату та професорсько-викладацького складу ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/schiri-vitannya-dlya-ielizaveti-mereshko-vid-rektoratu-ta-profesors-ko-vikladac-kogo-skladu-hntu/331108-2-ukr-UA/SCHiri-vitannya-dlya-IElizaveti-Mereshko-vid-rektoratu-ta-profesors-ko-vikladac-kogo-skladu-HNTU_medium.jpg)
Щирі вітання для Єлизавети Мерешко від ректорату та професорсько-викладацького складу ХНТУ
Дата 20.08.2018 12:25
Бажаємо нашій чемпіонці завжди бути на висоті, отримувати золоті медалі, незважаючи на будь-які перешкоди. Нехай у серці завжди буде дух перемоги, а душа наповнюється світлом. Наснаги, подальших успіхів у спортивній кар’єрі та нових і нових перемог! ХНТУ пишається Єлизаветою Мерешко!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/mereshko2/331119-1-ukr-UA/Mereshko_ultralarge.jpg)