Про університет / Новини університету / Щиро вітаємо доцентів кафедри державного управління і місцевого самоврядування з присвоєнням вченого звання доцента |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/schiro-vitaemo-docentiv-kafedri-derzhavnogo-upravlinnya-i-miscevogo-samovryaduvannya-z-prisvoennyam-vchenogo-zvannya-docenta/498324-1-ukr-UA/SCHiro-vitaemo-docentiv-kafedri-derzhavnogo-upravlinnya-i-miscevogo-samovryaduvannya-z-prisvoennyam-vchenogo-zvannya-docenta_medium.jpg)
Щиро вітаємо доцентів кафедри державного управління і місцевого самоврядування з присвоєнням вченого звання доцента
Дата 21.04.2021 11:30
Щиро вітаємо доцентів кафедри державного управління і місцевого самоврядування Дурман Олену Леонідівну та Клюцевського Володимира Івановича з присвоєнням вченого звання доцента відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.2021 р. №420 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань»!
Досягаючи певних висот у науці, людина стає не тільки освіченішою, але й моральнішою та мудрішою. Здобуття наукового ступеня – це свято. Присвоєння вченого звання – подвійне свято для будь-якого науковця! Бажаємо нашим колегам дальших професійних успіхів, реалізації нових задумів і творчого натхнення!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/175287720_880062192557371_1602393902806678315_n/498345-1-ukr-UA/175287720_880062192557371_1602393902806678315_n_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/175961496_880066845890239_935969418311478157_n/498349-1-ukr-UA/175961496_880066845890239_935969418311478157_n_ultralarge.jpg)