Про університет / Новини університету / Щиро вітаємо нашу Alma Mater з 17-річчям присвоєння стутусу університету! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/schiro-vitaemo-nashu-alma-mater-z-17-richchyam-prisvoennya-stutusu-universitetu!/204090-1-ukr-UA/SCHiro-vitaemo-nashu-Alma-Mater-z-17-richchyam-prisvoennya-stutusu-universitetu!_medium.jpg)
Щиро вітаємо нашу Alma Mater з 17-річчям присвоєння стутусу університету!
Дата 15.05.2014 12:36
17 років тому на базі Херсонського індустріального інституту було створено Херсонський державний технічний університет. Щиро вітаємо професорсько-викладацький колектив, співробітників та студентів нашого вищого навчального закладу з цією знаменною подією!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/bez-imeni-2/204097-1-ukr-UA/Bez-imeni-2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/hwscan0001kkkkk5/204101-1-ukr-UA/HWScan0001kkkkk5_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/hwscan000154/204105-1-ukr-UA/HWScan00015_large.jpg)