Про університет / Новини університету / Щорічна спеціалізована виставка «Будіндустрія 2017. Енергозбереження» |
Щорічна спеціалізована виставка «Будіндустрія 2017. Енергозбереження»
Дата 18.04.2017 11:40
6-8 квітня 2017р. ХНТУ взяв участь в щорічній спеціалізованій виставці «Будіндустрія 2017. Енергозбереження», а також у першій конференції з енергозбереження «Енергозбереження та енергоефективність».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image002133/289889-1-ukr-UA/image002_ultralarge.jpg)
Експозицію підготували співробітники навчально-наукового відділу та бібліотеки; оформила кафедра дизайну. Експонати надали кафедри енергетики, електротехніки і фізики; дизайну; товарознавства, стандартизації та сертифікації; експертизи технології і дизайну текстилю; хімії і екології; харчових технологій; технічної кібернетики; інформаційно-вимірювальних технологій електроніки та інженерії.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image004168/289893-1-ukr-UA/image004_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image006144/289897-1-ukr-UA/image006_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image008118/289901-1-ukr-UA/image008_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image010103/289905-1-ukr-UA/image010_ultralarge.jpg)
Експонати викликали жвавий інтерес з боку відвідувачів виставки. Було багато дискусій, налагоджувалися нові комунікації між учасниками виставки і відвідувачами.