Про університет / Новини університету / Шановні жінки та дівчата! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/shanovni-zhinki-ta-divchata!/431759-1-ukr-UA/SHanovni-zhinki-ta-divchata!_medium.jpg)
Шановні жінки та дівчата!
Дата 02.03.2020 14:18
Запрошуємо усіх вас на святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня, який відбудеться 04.03.20 о 13.30 в актовій залі ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4-marta_print-1-copy-5/431766-1-ukr-UA/4-marta_PRINT-1-copy-5_ultralarge.jpg)
Вас вітатимуть: народний артист України Харис Ганевич Ширинський; Лауреат ІІ ступеня Міжнародного конкурсу для виконавців класичної музики і академічного вокалу Open International Auditions Максим Лозовий; артист музично-драматичного театру імені М. Куліша Євген Гамаюнов, а також студентська молодь ХНТУ.