Головна

Про університет / Новини університету / СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «015.039 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ)» УСПІШНО ОПАНОВУЮТЬ ІНТЕРАКТИВНІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «015.039 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ)» УСПІШНО ОПАНОВУЮТЬ ІНТЕРАКТИВНІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ

19 квітня 2024 року на факультеті інформаційних технологій та дизайну відбулося інтерактивне заняття для студентів 2 курсу спеціальності «121 ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ», яке було проведено студентом спеціальності «015.039 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ)» Матвійчуком Олексієм. Навчаються спеціальності «015.039 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ)» на кафедрі програмних засобів і технологій Херсонського національного технічного університету. Майбутній викладач в рамках свого заняття «Організація та особливості ФОП з надання ІТ-послуг» на практиці випробував різноманітні інноваційні методи та цифрові інструменти для ефективного навчання.

Сучасні педагогічні технології, засновані на активній взаємодії та використанні інформаційно-комунікаційних технологій, дозволяють підвищити мотивацію і залученість студентів до навчального процесу, опанування таких методик є надзвичайно важливим для майбутніх викладачів.

Фріланс та ФОП стають все більш популярними формами зайнятості в ІТ-індустрії. За оцінками експертів, в Україні вже понад 20% ІТ-фахівців працюють на себе як приватні підприємці, надаючи аутсорсингові послуги компаніям з різних країн світу. Відкривши власний ФОП, можна суттєво оптимізувати податки і мати додаткові переваги.

Студенти високо оцінили інтерактивний формат заняття з відкриття ФОП з ІТ-послуг. Такі практичні навички значно розширюють їхні кар'єрні перспективи як на найманій роботі, так і у підприємницькій діяльності.

Матвійчук Олексій під час проведення заняття поділився особистим досвідом роботи і ІТ-галузі, накреслив перспективні напрямки для розробки проєктів, наголосив про необхідні hard skills та soft skills, які високо цінуються роботодавцями ІТ-сфери. Враховуючи високий попит на ІТ-послуги з-за кордону, а також перспективи розвитку української ІТ-галузі в умовах цифрової трансформації, робота ФОПом залишається привабливою опцією для ІТ-підприємців.

Під час інтерактивного заняття студент спеціальності «015.039 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ)» Матвійчук Олесій продемонстрував глибоке розуміння сучасних методів активного навчання та вміле застосування цифрових інструментів для організації ефективної взаємодії з аудиторією. Варто відзначити впевнені комунікативні навички та педагогічний хист Олексія. Він тримав увагу аудиторії протягом усього заняття, гнучко реагував на запитання та коментарі, створюючи доброзичливу атмосферу для навчання.

Підсумовуючи, можна констатувати, що інтерактивне заняття пройшло на високому рівні. Матвійчук Олексій продемонстрував сучасний підхід та відмінну підготовку, що безсумнівно стане запорукою його успішної педагогічної та ІТ-кар'єри у майбутньому, а студенти- слухачі отримали практичні та корисні поради, щодо відкриття та роботи ФОП з надання ІТ-послуг.

НАША ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ ЗА ЇХНЮ ЖЕРТОВНУ БОРОТЬБУ, ЯКА ДАЄ ЗМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ МОЛОДІ ПРОДОВЖУВАТИ НАВЧАТИСЯ І РОЗВИВАТИСЯ В ЦЕЙ НЕЛЕГКИЙ ЧАС!