Про університет / Новини університету / Студенти ХНТУ брали активну участь у фестивалі «Молода хвиля» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-hntu-brali-aktivnu-uchast-u-festivali-moloda-hvilya/321859-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-brali-aktivnu-uchast-u-festivali-Moloda-hvilya_medium.jpg)
Студенти ХНТУ брали активну участь у фестивалі «Молода хвиля»
Дата 07.05.2018 12:03
У Херсонському державному університеті відбувся фестиваль «Молода хвиля». І студенти ХНТУ, як завжди, яскраво себе проявили.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1301/321866-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2221/321870-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5107/321874-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Вже у 58-е студентська молодь показує свої творчі таланти. Гала-концерт вийшов яскравим, та таким, що запам’ятається його учасникам. Здобуття знань – це важливо. Але за кілька років нинішні студенти згадуватимуть і цей фестиваль, адже в ньому взяли участь студенти ВНЗ м. Херсона.
На гала-концерті зібралися студенти шістьох вищих навчальних закладів області, яких об’єднав гарний настрій, що панував у стінах Херсонського державного університету. Було продовжено традицію, започатковану ще 58 років тому.
Ті, хто пам’ятають історію своєї країни, родини, своєї альма-матер, зможуть побудувати щасливу країну!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3175/321878-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4139/321882-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)