Про університет / Новини університету / Студенти ХНТУ провели велопробіг за єднання країни і здоровий спосіб життя |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/28319/215936-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-proveli-veloprobig-za-ednannya-krayini-i-zdorovij-sposib-zhittya_medium.jpg)
Студенти ХНТУ провели велопробіг за єднання країни і здоровий спосіб життя
Дата 24.11.2014 09:27
22 листопада студенти Херсонського національного технічного університету провели патріотичну акцію – проїхали на велосипедах від свого вишу до площі Свободи, щоб підтримати єдність України і здоровий спосіб життя.
До акції долучилися не лише студенти, а й викладачі та співробітники університету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/cahdvyfn4k4/215943-1-ukr-UA/cahDVyFn4k4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/mr84uuyzzyo/215967-1-ukr-UA/mr84uuYZZyo_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/gr_obhydbfg/215947-1-ukr-UA/gr_OBHYdbFg_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/ceoxpvurw54/215951-1-ukr-UA/cEOXPvUrw54_ultralarge.jpg)
«Ми хочемо показати Херсону і всій країні, що ми єдині і будемо боротися за свою незалежність не тільки словами, але й діями. 21 листопада, рік тому, ми, студенти, вперше вийшли на майдан, щоб довести, що у нас є своя думка і стимул до того, щоб прагнути до більшого. Спочатку ми хотіли провести цю акцію 15-го листопада, але вирішили приурочити це до річниці Майдану», - розповів голова Студентської ради Херсонського національного технічного університету Роман Ткаченко.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5fz9hvdme/215955-1-ukr-UA/5FZ9HvDmE_ultralarge.jpg)
Приїхавши на площу, студенти розгорнули величезний прапор України і проспівали гімн.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_8128/215959-1-ukr-UA/IMG_8128_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5bhrerzznro/215963-1-ukr-UA/5bhrerzZNro_ultralarge.jpg)