Про університет / Новини університету / Студенти ХНТУ взяли участь у тренінгу |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-hntu-vzyali-uchast-u-treningu/311281-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-vzyali-uchast-u-treningu_medium.jpg)
Студенти ХНТУ взяли участь у тренінгу
Дата 29.11.2017 12:00
У Херсоні відбувся тренінг «Комунікація як метод ефективної взаємодії в громаді» в рамках проекту Студентські Weekends «Агенти громадського впливу».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image003156/311288-1-ukr-UA/image003_ultralarge.jpg)
Це був пізнавальний, захоплюючий та дуже корисний тренінг, а головне з оригінальним поданням матеріалу. Дуже сподобалось поєднання теорії та практики. Усі техніки для молоді ефективні та актуальні. Тренінг спрямований на допомогу студентським лідерам м. Херсона ефективно комунікувати в громаді, визначати потреби інших (на тренінгу присутні представники ХНТУ).
Дякуємо незрівнянному, надзвичайно харизматичному, одному з найпопулярніших тренерів з речових технологій – Висилю Комісарову (керівник «Центр Бізнес-риторики» м. Київ) за практичний тренінг.
Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image005130/311292-1-ukr-UA/image005_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image007103/311296-1-ukr-UA/image007_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00987/311300-1-ukr-UA/image009_ultralarge.jpg)