Про університет / Новини університету / Студенти ХНТУ взяли участь у відкритті Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії ХХІІІ» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-hntu-vzyali-uchast-u-vidkritti-mizhnarodnogo-teatral-nogo-festivalyu-mel-pomena-tavriyi-hhiiiiii/519846-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-vzyali-uchast-u-vidkritti-Mizhnarodnogo-teatral-nogo-festivalyu-Mel-pomena-Tavriyi-HHIIIIII_medium.jpg)
Студенти ХНТУ взяли участь у відкритті Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії ХХІІІ»
Дата 06.09.2021 09:27
Вже стало доброю традицією кожного року святкувати грандіозну театральну подію - Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2833/519852-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Фестиваль заснований у 1999 році. З того часу було зіграно близько 450 вистав за участі понад 200 театрів. Цьогоріч фахівці з Білорусі, Португалії, Туреччини, Грузії та України об'єдналися для того, щоб протягом 9 днів зіграти 40 кращих театральних вистав. Крім того, у межах фестивалю проходитиме конкурсний перегляд театральних прем’єр, у ході якого експертна рада відзначить кращих акторів, сценографію, музичне та режисерське оформлення.
Відкриття фестивалю починається традиційно з вуличної ходи. З яскравими прапорами та під запальну музику карнавальна хода ХХІІІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» нарешті стартувала. Студенти, театральні колективи, дитячі хореографічні ансамблі, а також звичайні херсонці – всі вони прийшли, аби стати частиною масштабного театрального дійства.
Студенти Херсонського національного технічного університету також традиційно беруть участь у фестивалі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11066/519856-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3676/519860-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4551/519864-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Цього разу маршрут колони змінено, тож вбрані у яскравий одяг учасники, направлялася від площі Свободи до центральної набережої. Під час ходи люди співали пісні, прославляли театр, а також промовляли девізи своїх команд.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5419/519868-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Вже на центральній набережній усіх очікувала зведена сцена, з якої лунали привітання дирекції театру та хіти у виконанні херсонських вокалістів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6346/519872-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)