Про університет / Новини університету / Студенти - активісти Студради ХНТУ завітали до Херсонського обласного Будинку дитини |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-aktivisti-studradi-hntu-zavitali-do-hersons-kogo-oblasnogo-budinku-ditini/358454-1-ukr-UA/Studenti-aktivisti-Studradi-HNTU-zavitali-do-Hersons-kogo-oblasnogo-Budinku-ditini_medium.jpg)
Студенти - активісти Студради ХНТУ завітали до Херсонського обласного Будинку дитини
Дата 02.05.2019 10:39
27 квітня студенти - активісти Студради ХНТУ завітали до Херсонського обласного Будинку дитини – це єдиний дитячий заклад охорони здоров’я інтернатного типу для медико-соціального захисту дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування, дітей, тимчасово влаштованих у зв’язку зі скрутними матеріально-побутовими умовами сім’ї (за заявою батьків) та дітей-інвалідів віком від народження до 4-х років.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1504/358461-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
За результатами благодійного ярмарка "Великодній кошик" та рішенням студентів було обрано проведення акції "Малюкам від студентів та викладачів ХНТУ - пасхальний дарунок". Було придбано: банани, ківі, лимони та пустушки дитячі - 35 шт. Так, малюки отримали святкові дарунки!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2380/358469-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3316/358477-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Дякуємо професорсько-викладацькому складу за активну участь у загальноуніверситетському заході та небайдуже ставлення до соціальних проблем.