Про університет / Новини університету / Студенти та викладачі ХНТУ відвідали першу в Херсоні оперу |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/28587/217450-1-ukr-UA/Studenti-ta-vikladachi-HNTU-vidvidali-pershu-v-Hersoni-operu_medium.jpg)
Студенти та викладачі ХНТУ відвідали першу в Херсоні оперу
Дата 15.12.2014 12:40
10 грудня 2014 року студенти та викладачі Херсонського національного технічного університету взяли участь в загальноуніверситетському патріотичному заході з нагоди відзначення 25-річчя Народного руху в Україні.
На заході були присутні почесні гості – Херсонський міський голова В.М. Миколаєнко та радник голови міської ради м. Херсона П.О. Гавриш, Також у концертній програмі взяв участь Заслужений артист України – Х.Г. Ширинський.
Херсонським обласним академічним музично-драматичним театром імені Миколи Куліша спільно із артистами Музичного училища увазі глядачів була представлена опера «Запорожець за Дунаєм».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_8856/217457-1-ukr-UA/IMG_8856_ultralarge.jpg)
«Запорожець за Дунаєм» – перша опера в Херсоні. Зіграли її на сцені великого залу музичного училища. Постановка символічна, адже це перша українська національно опера Семена Гулак-Артемовського. Учасниками постановки стали 2 оркестри: училища культури і музичного, народні артисти, заслужені діячі культури, солісти філармонії, актори драмтеатру і звичайні студенти.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_8999/217461-1-ukr-UA/IMG_8999_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_8995/217465-1-ukr-UA/IMG_8995_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_8967/217469-1-ukr-UA/IMG_8967_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_8934/217473-1-ukr-UA/IMG_8934_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_8847/217477-1-ukr-UA/IMG_8847_ultralarge.jpg)
Студенти та викладачі нашого університету отримали надзвичайне задоволення від дійства, яке відбувалося на сцені.