Про університет / Новини університету / Студентка освітньо-професійної програми «Менеджмент ЗЕД» здобула перемогу у конкурсі дипломних робіт |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studentka-osvitn-o-profesijnoyi-programi-menedzhment-zed-zdobula-peremogu-u-konkursi-diplomnih-robit/349477-1-ukr-UA/Studentka-osvitn-o-profesijnoyi-programi-Menedzhment-ZED-zdobula-peremogu-u-konkursi-diplomnih-robit_medium.jpg)
Студентка освітньо-професійної програми «Менеджмент ЗЕД» здобула перемогу у конкурсі дипломних робіт
Дата 14.02.2019 10:23
Вітаємо з перемогою студентку Гараненко Вікторію у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт закладів вищої освіти.
У грудні 2018 року відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності 073 «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» на базі Одеського національного політехнічного університету, за результатами кого студентка гр. 5Мзд ХНТУ Гараненко Вікторія одержала диплом за найбільш обґрунтовану аналітичну обробку первинного матеріалу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/bez-imeni-135/349495-1-ukr-UA/Bez-imeni-1_ultralarge.jpg)