Про університет / Новини університету / Святковий гала-концерт з нагоди 60-річчя ХНТУ та 15-річчя статусу національного |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/svyatkovij-gala-koncert-z-nagodi-60-richchya-hntu-ta-15-richchya-statusu-nacional-nogo/361895-1-ukr-UA/Svyatkovij-gala-koncert-z-nagodi-60-richchya-HNTU-ta-15-richchya-statusu-nacional-nogo_medium.jpg)
Святковий гала-концерт з нагоди 60-річчя ХНТУ та 15-річчя статусу національного
Дата 03.06.2019 15:11
31 травня 2019 року в Херсонському академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша відбувся гала-концерт, присвячений 60-річчю ХНТУ та 15-річчю статусу національного.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_00632/361923-1-ukr-UA/DSC_0063_ultralarge.jpg)
З нагоди визначного ювілею та за професіоналізм у виконанні службових обов'язків ректором Ю.М. Бардачовим було вручено заслужені нагороди провідним науковцям та співробітникам ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_00672/361906-1-ukr-UA/DSC_0067_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01185/361915-1-ukr-UA/DSC_0118_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01202/361919-1-ukr-UA/DSC_0120_ultralarge.jpg)
Зі 60-річним ювілеєм Херсонський національний технічний університет привітали артисти музично-драматичного театру ім. М. Куліша на чолі з керівником О. Книгою, солісти обласної філармонії, талановита молодь – танцювальні дитячі колективи міста, а також колишні студенти та випускники ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0125/361927-1-ukr-UA/DSC_0125_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0134/361931-1-ukr-UA/DSC_0134_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0142/361935-1-ukr-UA/DSC_0142_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0145/361939-1-ukr-UA/DSC_0145_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0152/361943-1-ukr-UA/DSC_0152_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0166/361947-1-ukr-UA/DSC_0166_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0174/361951-1-ukr-UA/DSC_0174_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_02113/361955-1-ukr-UA/DSC_0211_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0215/361959-1-ukr-UA/DSC_0215_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0222/361963-1-ukr-UA/DSC_0222_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_02492/361967-1-ukr-UA/DSC_0249_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0254/361971-1-ukr-UA/DSC_0254_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_02652/361975-1-ukr-UA/DSC_0265_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0277/361979-1-ukr-UA/DSC_0277_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0366/361983-1-ukr-UA/DSC_0366_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0370/361987-1-ukr-UA/DSC_0370_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_03812/361991-1-ukr-UA/DSC_0381_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0395/361995-1-ukr-UA/DSC_0395_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0420/361999-1-ukr-UA/DSC_0420_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0441/362003-1-ukr-UA/DSC_0441_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0453/362007-1-ukr-UA/DSC_0453_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_04622/362029-1-ukr-UA/DSC_0462_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_04882/362033-1-ukr-UA/DSC_0488_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0501/362037-1-ukr-UA/DSC_0501_ultralarge.jpg)
Яскравим номером стала пісня японською мовою, яку виконував к.т.н., старший викладач кафедри програмних засобів і технологій ХНТУ Кибалко І.І.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_03052/362041-1-ukr-UA/DSC_0305_ultralarge.jpg)
Усі учасники загалом подарували присутнім чудовий настрій.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0508/362045-1-ukr-UA/DSC_0508_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0525/362053-1-ukr-UA/DSC_0525_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_05293/362057-1-ukr-UA/DSC_0529_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0549/362061-1-ukr-UA/DSC_0549_ultralarge.jpg)
Від широго серця вітаємо нашу alma mater з ювілеєм. Бажаємо професорсько-викладацькому складу педагогічного натхнення, радості від успіхів вихованців; співробітникам – відчуття людської та професійної значущості; а студентам – успіхів у навчальній, науковій діяльності та веселого і незабутнього студентського життя!
Міцного здоров’я, творчої наснаги, миру, щедрої долі та душевної злагоди. З ювілеєм!!!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_05582/362065-1-ukr-UA/DSC_0558_ultralarge.jpg)