Про університет / Новини університету / У Херсонському національному технічному університеті відсвяткували День знань |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/u-hersons-komu-nacional-nomu-tehnichnomu-universiteti-vidsvyatkuvali-den-znan/131782-1-ukr-UA/U-Hersons-komu-nacional-nomu-tehnichnomu-universiteti-vidsvyatkuvali-Den-znan_medium.jpg)
У Херсонському національному технічному університеті відсвяткували День знань
Дата 02.09.2013 10:42
1 вересня у Херсонському національному технічному університеті урочисто відсвяткували початок нового навчального року.
День знань в університеті – свято особливе. Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, свято мудрості, доброти і віри у майбутнє. Цей день дає можливість дорослим повернутися у свої «золоті роки», а студентам – до своєї другої домівки: університету. Це визначна подія, насамперед, для першокурсників, які зробили важливий крок у своєму житті і розпочинають своє навчання в одному з найкращих вищих навчальних закладів Таврійського краю.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1498/131789-1-ukr-UA/DSC_1498_ultralarge.jpg)
Ранок першовересневого дня наповнився студентським гомоном, а університетське подвір’я розквітло від посмішок першокурсників. Молоде поповнення цього дня прийшли привітати ректор університету професор Юрій Миколайович Бардачов, члени ректорату, декани факультетів, а також викладачі та студенти ХНТУ.
Урочистості розпочалися з підняття прапорів України, м. Херсона та прапору нашого університету. Право виконати таку почесну місію отримали кращі студенти ХНТУ – Мінасов В., Отріщенко Є., Знаменський Д., Самойленко К., Ткаченко Р. та Чванова Г.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1409/131793-1-ukr-UA/DSC_1409_large.jpg)
Ректор університету професор Юрій Миколайович Бардачов з особливою теплотою вітав першокурсників, які тільки-но починають свою дорогу до знань, на якій їх чекає захоплююче знайомство із скарбницями вічної мудрості та духовних надбань Alma Mater. «Для нас День знань – це особливе свято, адже в освітян два Нових роки: 1 вересня та 1 січня, – зауважив Юрій Миколайович. – Дорогі першокурсники, пишайтеся тим, що вам випала нагода навчатися в єдиному національному виші області, у самодостатньому університеті, який має потужний колектив науково-педагогічних кадрів, розгалужену систему базових навчальних закладів». У своєму виступі Ректор побажав студентству успіхів у навчанні, щасливих та незабутніх студентських років, скористатися наданим шансом для досягнення життєвої мети. Також Юрій Миколайович озвучив слова привітання з Днем знань від Міністра освіти і науки України Дмитра Володимировича Табачника.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1505/131797-1-ukr-UA/DSC_1505_large.jpg)
Сьогоднішній день – це велика подія не тільки для першокурсників, які стали студентами нашого університету, але й для професорсько-викладацького складу, які мають стати вірними наставниками для молодого поповнення. Від професорсько-викладацького складу університету першокурсників привітав декан факультету міжнародних економічних відносин Віктор Володимирович Крючковський. «Херсонський національний технічний університет – найдостойніший та найпрестижніший університет області. Ви зробили гідний вибір, приєднавшись до нашої спільноти. Тож гарно вчіться, розвивайте свої інтелектуальні здібності та успішно застосовувати знання, здобуті в рідному університеті!»
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1527/131801-1-ukr-UA/DSC_1527_large.jpg)
Вже стало доброю традицією упродовж багатьох років розпочинати новий навчальний рік із урочистого вручення студентам-першокурсникам символічного студентського квитка. Цього року вручати незмінний академічний атрибут студентам випала нагода декану факультету кібернетики Наталії Анатоліївні Круглій та декану факультету економіки Альоні Володимирівні Софієнко.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1509/131805-1-ukr-UA/DSC_1509_large.jpg)
Цього дня першокурсників прийшов привітати і студентський актив університету, який ознайомив їх з розгалуженою системою органів студентського самоврядування, а також запросив до дружньої сім’ї Херсонського національного технічного університету.
Приємним сюрпризом для першокурсників стали концертні виступи талановитої молоді ХНТУ. Сучасні вокальні й танцювальні постановки, квіти і сяючі посмішки на подвір’ї університету – все це створювало чудову атмосферу незабутніх миттєвостей студентського життя, яке для наших першокурсників тільки розпочинається.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1504/131809-1-ukr-UA/DSC_1504_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1548/131821-1-ukr-UA/DSC_1548_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1519/131813-1-ukr-UA/DSC_1519_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1534/131817-1-ukr-UA/DSC_1534_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1568/131825-1-ukr-UA/DSC_1568_large.jpg)
По завершенню святкування на першокурсників чекало ближче знайомство з деканами, викладачами і активістами студентського самоврядування.
Тож, дорогі наші першокурсники, бажаємо вам міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!