Головна

Про університет / Новини університету / УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ ХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ЕКСПЕРТИЗИ ТА БЕЗПЕКИ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ У UKRAINIAN RESEARCHERS IN GERMANY: NETWORKING AND COOPERATION EVENT 2024

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ ХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ЕКСПЕРТИЗИ ТА БЕЗПЕКИ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ У UKRAINIAN RESEARCHERS IN GERMANY: NETWORKING AND COOPERATION EVENT 2024

17 – 18 April 2024 в місті Берлін (Німеччина) проходив Ukrainian Researchers in Germany: Networking and Cooperation Event 2024. Викладач кафедри к.т.н., доцент Куник Олександра Миколаївна прийняла участь у заході, зокрема в роботі двох workshops:

  • Networking within Academic Fields (Life Sciences/Medicine);
  • German-Ukrainian Academic Cooperation.

Мета заходу полягала у створенні платформи для нетворкінгу та взаємного навчання для українських дослідників, що проводять дослідження в Німеччині. Було проведено нетворкінг в межах та поза межами академічних дисциплін, а також поглиблені дискусії на теми, пов'язані з поточною ситуацією у сфері вищої освіти та досліджень в Україні. Виходячи за межі інституційних та дисциплінарних кордонів, конференція також була зосереджена на зміцненні зв'язків між дослідниками з України та Німеччини, окремі учасники з України були залучені за допомогою гібридної участі, на додаток до онлайн-трансляції.

Захід було організовано Alexander von Humboldt Foundation, DAAD – German Academic Exchange Service, Deutsche Bundesstiftung Umwelt, Gerda Henkel Foundation, Leopoldina – German National Academy of Sciences, а також VolkswagenStiftung.

Пленарне засідання та підсумки workshops доступні за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=b_p63Mo4vRw (Day - 1)

https://www.youtube.com/watch?v=Mo4-7mdfRas (Day - 2)