Головна

Про університет / Новини університету / УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ ХТЕБХП У СЕКЦІЇ "UKRAINE: GREEN RECONSTRUCTION" ЩОРІЧНОГО ТИЖНЯ ДОВКІЛЛЯ "WOCHE DER UMWELT" В М. БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ ХТЕБХП У СЕКЦІЇ "UKRAINE: GREEN RECONSTRUCTION" ЩОРІЧНОГО ТИЖНЯ ДОВКІЛЛЯ "WOCHE DER UMWELT" В М. БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА

4 і 5 червня в парку палацу Бельвю в Берліні пройшов сьомий екологічний тиждень "Woche der Umwelt". Захід, організований федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром і Німецьким федеральним екологічним фондом (DBU), запропонував різноманітну програму та велику виставку на площі близько 4000 квадратних метрів.

Після урочистого відкриття на головній сцені відбулися захоплюючі панельні дискусії на такі теми, як водневі технології, кліматична нейтральність, біорізноманіття та соціальна згуртованість. Програму доповнювали спеціалізовані форуми та дискусії з питань енергетики, захисту клімату, охорони природи та сільського господарства.

Викладач кафедри ХТЕБХП к.т.н., доцент Олександра Куник виступила з доповіддю у секції "Ukraine: Green Reconstruction", зосередивши увагу на довкіллі, як першій жертві війни в Україні.

Війна в Україні вважається найжорстокішою військовою війною в Європі після Другої світової війни, тому відновлення збитків, завданих сучасними бойовими діями, є складним і багатоетапним процесом. У цьому контексті секція "Ukraine: Green Reconstruction" відноситься до зусиль, спрямованих на відновлення або розвиток інфраструктури, громад, екосистем або економіки екологічно чистим і сталим способом. Серед іншого це може включати використання відновлюваних джерел енергії, сприяння енергоефективності, посилення відновлення заповідних територій, покращення управління відходами та скорочення викидів вуглецю, стале управління медичними та комунальними відходами та стратегії енергоефективної реконструкції постраждалих від війни шкіл в Україні.

Більше інформації можна знайти за посиланням: https://www.woche-der-umwelt.de/