Про університет / Новини університету / Участь викладачів кафедри ТСС у Міжнародній конференції (м. Ванкувер) |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-vikladachiv-kafedri-tss-u-mizhnarodnij-konferenciyi-m.-vankuver/431930-1-ukr-UA/Uchast-vikladachiv-kafedri-TSS-u-Mizhnarodnij-konferenciyi-m.-Vankuver_medium.jpg)
Участь викладачів кафедри ТСС у Міжнародній конференції (м. Ванкувер)
Дата 04.03.2020 09:25
19-21 лютого 2020 року відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція “Dynamics of the development of world science” в м. Ванкувер, Канада (The 6th International scientific and practical conference “Dynamics of the development of world science” (February 19-21, 2020)). У роботі конференції взяли участь викладачі та аспіранти кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації ХНТУ: завідувач кафедри д.т.н. проф. Чурсіна Л.А., к.т.н. Бойко Г.А., Мандра О., Базік В., Горач О.
За результатами конференції опубліковано збірник з більш ніж 200 доповідями науковців з різних країн світу, а учасники конференції отримали сертифікати.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/sertifikaty-12/431945-1-ukr-UA/Sertifikaty-1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/sertifikaty-2/431949-1-ukr-UA/Sertifikaty-2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/oblozhka-konferencii2/431953-1-ukr-UA/oblozhka-konferencii_ultralarge.jpg)