Про університет / Новини університету / В ХНТУ відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/v-hntu-vidbuvsya-svyatkovij-koncert-z-nagodi-dnya-pracivnikiv-osviti/191063-2-ukr-UA/V-HNTU-vidbuvsya-svyatkovij-koncert-z-nagodi-Dnya-pracivnikiv-osviti_medium.jpg)
В ХНТУ відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти
Дата 04.10.2013 10:50
4 жовтня в актовій залі ХНТУ відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. Студенти університету за доброю традицією привітали своїх викладачів із їхнім професійним святом. Викладацький склад ХНТУ отримав у подарунок не лише традиційні квіти, але й концерт, підготовлений силами своїх вихованців.
Щоосені після вересневого клопоту ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. Це свято не тільки для педагогів, але й для студентів, тому що саме в цей день з’являється можливість віддячити своїм викладачам за благородну справу. Саме тому в нашому університеті є чудова традиція відзначати це свято.
На святковий концерт завітали всі члени ректорату, безліч викладачів та співробітників нашого університету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1706/191070-1-ukr-UA/DSC_1706_ultralarge.jpg)
Розпочалися урочистості привітанням, з якими звернувся до своїх колег ректор нашого університету Юрій Миколайович Бардачов. У своєму привітальному слові він згадав один вислів із Біблії: «Хто примножує знання, той примножує скорботу». «Навчити – це означає переконати у тому, що ці знання людині необхідні. А «скорбота» – це розуміння того, що навчити неможливо, можна лише допомогти навчитися. У цьому і полягає основна місія педагогів. Тому я схиляюсь перед тими, хто щоденно прямує через цю Голгофу, примножуючи скорботу», – так по-філософськи Юрій Миколайович розтлумачив суть вчительської праці. Також ректор передав вітання з Днем працівників освіти від Міністерства освіти і науки України, народних депутатів та керівництва нашої області.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1661-kak-smart-ob-ekt-1/191074-1-ukr-UA/DSC_1661-kak-smart-ob-ekt-1_ultralarge.jpg)
Свої теплі привітання з Днем працівників освіти виголосив і голова профспілкового комітету працівників ХНТУ Ф.Г. Семенченко. «Жінка народжує дитину, а вчитель формує людину, тому професія педагога – найгуманніша в світі», – зауважив Федір Григорович.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1672/191078-1-ukr-UA/DSC_1672_ultralarge.jpg)
Перед захопленими гдадачами, що повністю заповнили актову залу, виступили дівчата з вокального ансамблю «Весняночки», які продемонстрували всім свої вокальні здібності, виступивши із усім відомими і улюбленими піснями. Студентка факультету кібернетики Олена Мотрюк також порадувала гостей свята чудовою українською піснею, а учасники хореографічного колективу «Smile» запальним тацем.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_0254/191189-1-ukr-UA/IMG_0254_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_0301/191193-1-ukr-UA/IMG_0301_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1696/191098-1-ukr-UA/DSC_1696_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_0139/191197-1-ukr-UA/IMG_0139_ultralarge.jpg)
Одним із найяскравіших моментів концерту став виступ юних саксофоністів із гурту «Бігселенд» та народного артиста України Хариза Ширинського.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1679/191090-1-ukr-UA/DSC_1679_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1675/191094-1-ukr-UA/DSC_1675_ultralarge.jpg)
Також увазі присутніх була запропонована гумористична сценка із кінофільму «Весілля в Малинівці», розіграна учасниками театральної студії нашого університету «Муза» (художній керівник – Віра Микитівна Шкрум). Студенти неабияк повеселили глядачів своїми яскравими образами, акторськими здібностями та чудовими декораціями.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_0229/191177-1-ukr-UA/IMG_0229_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_0240/191181-1-ukr-UA/IMG_0240_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_0242/191185-1-ukr-UA/IMG_0242_ultralarge.jpg)
Між номерами лунали слова поздоровлень і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній викладацькій справі. Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_0352/191201-1-ukr-UA/IMG_0352_ultralarge.jpg)