Про університет / Новини університету / В МЕЖАХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ #ERASMUSDAYS2025 ПРОЙШОВ ВЕБІНАР «ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ В РАМКАХ ПРОЄКТУ INNOVATEX» |

В МЕЖАХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ #ERASMUSDAYS2025 ПРОЙШОВ ВЕБІНАР «ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ В РАМКАХ ПРОЄКТУ INNOVATEX»
Дата 17.10.2025 11:21
16 жовтня 2025 року як частина міжнародної ініціативи #ErasmusDays відбувся вебінар «Освіта без кордонів в рамках проєкту InnovaTex: міжнародна співпраця задля розвитку текстильної галузі та фешн індустрії». Захід організований українським координатором Еразмус+ проєкту InnovaTex – факультетом дизайну КНУТД за участі партнерів з ХНТУ: першого проректора Марії Артеменко, декана факультету інтегрованих технологій Марії Расторгуєвої та в.о. зав. відділом з навчально-наукової роботи і міжнародної діяльності Лариси Пономаренко.
Вебінар, метою якого стала популяризація Програми ЄС Еразмус+, був присвячений можливостям, що їх надає участь в проєктах Програми. Українські учасники InnovaTex з КНУТД та ХНТУ поділилися досвідом щодо написання проєктних заявок та особливостей реалізації проєктів Еразмус+.
Олена Герасименко, заступник декана факультету дизайну КНУТД, також розповіла про хід виконання робочих завдань в рамках Еразмус+ КА2 CBHE проєкту InnovaTex («Інновації у сфері smart та цифрових навичок в професійній освіті для сучасної текстильної індустрії») щодо створення інноваційних смарт-лабораторій, в том числі закупівлі обладнання українськими університетами, підготовки навчального контенту зі смарт-текстилю та впровадження електронної платформи навчання спільно з колегами з Молдови, Румунії, Греції та Італії.
Калина Пашкевич, декан факультету дизайну КНУТД, поділилася порадами щодо пошуку міжнародних партнерів для проєктів Еразмус+ та надала рекомендації для ефективного управління проєктами.
Під час блоку питання-відповіді Марія Артеменко, перший проректор ХНТУ, розповіла про особливості впровадження та взаємодію з іншими проєктами та ініціативами з урахуванням пріоритетів та цінностей ЄС.
Вебінар став для викладачів та науковців новою сходинкою до міжнародного досвіду та європейських можливостей.Вебінар «Освіта без кордонів в рамках проєкту InnovaTex» в межах Всеукраїнських #ErasmusDays2025
16 жовтня 2025 року як частина міжнародної ініціативи #ErasmusDays пройшов вебінар «Освіта без кордонів в рамках проєкту InnovaTex: міжнародна співпраця задля розвитку текстильної галузі та фешн індустрії». Захід організований українським координатором Еразмус+ проєкту InnovaTex – факультетом дизайну КНУТД за участі партнерів з ХНТУ: першого проректора Марії Артеменко, декана факультету інтегрованих технологій Марії Расторгуєвої та в.о. зав. відділом з навчально-наукової роботи і міжнародної діяльності Лариси Пономаренко.
Вебінар, метою якого стала популяризація Програми ЄС Еразмус+, був присвячений можливостям, що їх надає участь в проєктах Програми. Українські учасники InnovaTex з КНУТД та ХНТУ поділилися досвідом щодо написання проєктних заявок та особливостей реалізації проєктних завдань.
Олена Герасименко, заступник декана факультету дизайну КНУТД, розповіла про хід виконання Еразмус+ КА2 CBHE проєкту InnovaTex («Інновації у сфері smart та цифрових навичок в професійній освіті для сучасної текстильної індустрії») в частині створення інноваційних смарт-лабораторій, закупівлі обладнання українськими університетами, підготовки навчального контенту зі смарт-текстилю та впровадження електронної платформи навчання спільно з колегами з Молдови, Румунії, Греції та Італії.
Калина Пашкевич, декан факультету дизайну КНУТД, поділилася порадами щодо пошуку міжнародних партнерів для проєктів Еразмус+ та надала рекомендації для ефективного управління проєктами.
Під час блоку питання-відповіді Марія Артеменко, перший проректор ХНТУ, розповіла про особливості впровадження та взаємодію з іншими проєктами та ініціативами з урахуванням пріоритетів та цінностей ЄС.
![]() |
![]() |