Про університет / Новини університету / ВЧОРА РЕКТОРКА ХНТУ ОЛЕНА ЧЕПЕЛЮК ЗУСТРІЛАСЯ З КЕРІВНИКАМИ ПЕРЕМІЩЕНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ХЕРСОНЩИНИ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vchora-rektorka-hntu-olena-chepelyuk-zustriilasya-z-keriivnikami-peremiischenih-zakladiiv-osviiti-hersonschini/606483-1-ukr-UA/VCHORA-REKTORKA-HNTU-OLENA-CHEPELYUK-ZUSTRIILASYA-Z-KERIIVNIKAMI-PEREMIISCHENIH-ZAKLADIIV-OSVIITI-HERSONSCHINI_medium.png)
ВЧОРА РЕКТОРКА ХНТУ ОЛЕНА ЧЕПЕЛЮК ЗУСТРІЛАСЯ З КЕРІВНИКАМИ ПЕРЕМІЩЕНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ХЕРСОНЩИНИ
Дата 02.08.2023 11:48
Про це вона зазначила на своїй сторінці у facebook. Цитуємо:
"Сьогодні зустрілися з ректорами переміщених закладів вищої освіти Херсона. Війна розкидала нас різними містами України - Хмельницкий, Кропивницький, Одеса.
Далеко один від одного, але все одно багато спільного...спільні проблеми, схожі думки про майбутнє - мріємо про повернення до Херсону в стіни рідних корпусів, переживаємо за їх збереження, переймаємось обставинами своїх вступників, студентів, викладачів, співробітників...
Дякую за теплу зустріч Юрій Кирилов та Василь Чернявський - ректорам Херсонських ЗВО, які підтримали ініціативу ХНТУ з проведення Міжнародної науково-практичної конференції "Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні Херсонщини", які розділяють думки про важливість вищої освіти в поверненні молоді на деокуповоні теріторії, про необхідність в цьому процесі збереження автономії кожного нашого ЗВО"
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/358150537_6255851737816873_7599555713761130152_n/606489-1-ukr-UA/358150537_6255851737816873_7599555713761130152_n_ultralarge.jpg)