Про університет / Новини університету / ВІТАЄМО МАГІСТРАНТІВ ТА ЇХ КЕРІВНИКІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ПРАКТИКИ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/viitaiemo-magiistrantiiv-ta-yih-keriivnikiiv-z-uspiishnim-zahistom-praktiki/567505-1-ukr-UA/VIITAIEMO-MAGIISTRANTIIV-TA-YIH-KERIIVNIKIIV-Z-USPIISHNIM-ZAHISTOM-PRAKTIKI_medium.jpg)
ВІТАЄМО МАГІСТРАНТІВ ТА ЇХ КЕРІВНИКІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ПРАКТИКИ
Дата 14.12.2022 13:48
Незважаючи на труднощі з енергетикою та зв’язком, своєчасно й якісно пройшов захист робіт 6 грудня 2022 р. Керівниками практики проф. Ганною Полєтаєвою і доцентом Надією Миргородською здійснено заздалегідь належну технічну організацію щодо презентації робіт та ознайомлення комісії з науковим доробком кожного зі студентів.
Представлені до захисту роботи відповідали вимогам, що висуваються до виконання практики. Кожний магістрант-доповідач мав можливість одержати цінні рекомендації щодо наукової корекції власного доробку, а саме: удосконалення та доопрацювання роботи, виправлення помилок. Комісією були відзначено відмінну підготовку і захист Рагуської Світлани, Бєлік Юлії, Набєгова Михайла, Метелки Ольги, Остроуса Гліба. Педагогічний колектив кафедри дизайну бажає магістрантам успішної підготовки і захисту дипломних робіт.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |