Про університет / Новини університету / ВИКЛАДАЧІ ХНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ: «ПРОБЛЕМИ АВІАБУДІВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vikladachii-hntu-vzyali-uchast-u-kruglomu-stolii-problemi-aviiabudiivnoyi-osviiti-v-ukrayinii/632237-1-ukr-UA/VIKLADACHII-HNTU-VZYALI-UCHAST-U-KRUGLOMU-STOLII-PROBLEMI-AVIIABUDIIVNOYI-OSVIITI-V-UKRAYINII_medium.png)
ВИКЛАДАЧІ ХНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ: «ПРОБЛЕМИ АВІАБУДІВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»
Дата 19.02.2024 10:21
14 лютого 2024 року у Національному технічному університеті України « Київський політехнічний університет ім. Ігоря Сікорського» відбувся захід - Круглий стіл «Проблеми авіабудівної освіти в Україні»
Круглий стіл проводиться в межах проєкту «Реновація освіти в галузі літакобудування» (uCAREER – “Aircraft Engineering Education Renovation”) за підтримки Посольства США в Україні. Метою проєкту є створення інноваційних, орієнтованих на роботодавця, сертифікатних програм, які готуватимуть креативних і компетентних випускників-інженерів за спеціальністю «Прикладна механіка». Були запрошені гості з провідних навчальних закладів та промислових підприємств України, в тому числі і наші співробітники Дмитро Дмитрієв - в.о. завідувача кафедри автоматизації, робототехніки та мехатроніки та Ігор Сєліверстов – доцент кафедри транспортних систем і технічного сервісу.
За програмою заходу брали участь колеги з провідних університеті США (Dr. David W. Hahn, Craig M. Berge Dean – College of Engineering, The University of Arizona, Dr. Oleksandr G. Kravchenko, Associate Professor of Department of Mechanical and Aerospace Engineering, Old Dominion University.), керівники потужних підприємств: Прогрестех-Україна, Державне підприємство «Конструкторське бюро „Південне“ імені М. К. Янгеля», ТОВ “КБ Аерокоптер”.
Дуже жваву дискусію викликала доповідь Д.О. Дмитрієва «Еволюція освітніх програм ХНТУ з Прикладної механіки у напрямі сучасних матеріалів». Наш університет поділився досвідом з працевлаштуванням наших студентів. Важливим в успішній кар’єрі є не тільки відгуки про роботодавця, але зворотні відгуки наших студентів і випускників, успішність реалізації своїх набутих знань та навичок після вивчення навчальних дисциплін через певний період роботи на підприємстві.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/slide-16_9-25-6/632243-1-ukr-UA/Slide-16_9-25-6.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/slide-16_9-26-1/632247-1-ukr-UA/Slide-16_9-26-1.png)